Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/page/special.english.courses' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
دوره های آموزش انگلیسی اختصاصی و سفارشی برای سازمان ها و موسسات | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

دوره های آموزش انگلیسی اختصاصی و سفارشی برای سازمان ها و موسسات

خدمات سام

سام آماده ی ارائه ی خدمات آموزشی خود به همه ی افراد و سازمان ها اعم از حقیقی و حقوقی می باشد. دوره های آموزش انگلیسی ارائه شده توسط سام، تماما حاصل فکر، تلاش، خلاقیت و تولید اعضای این گروه هستند که برای تمامی افراد از نقاط مختلف ایران قابل استفاده می باشند. همچنین سازمان های دولتی و خصوصی می توانند با عقد قرارداد با این سامانه نسبت به آموزش انگلیسی به کارمندان و اعضای شرکت شان به شکلی نوین و مقرون به صرفه چه از نظر زمانی و چه از نظر هزینه، اقدام کنند.

دوره های سفارشی و اختصاصی برای اشخاص، موسسات و سازمان ها

اشخاص، اعم از حقیقی و حقوقی، سازمان های دولتی و خصوصی، بنگاه های اقتصادی گوناگون و تمامی موسسات زبان انگلیسی در اقصی نقاط ایران می توانند به منظور ارتقا سطح آموزش کارمندان و کارکنان خود اقدام به سفارش دوره های اختصاصی برای خود کنند. گروه آموزش زبان انگلیسی سام همواره آماده ی ارائه ی خدمات آموزش انگلیسی سفارشی به همه ی سازمان ها و موسسات است.

گاهی ممکن است که یک سازمان به شدت نیاز به آموزش کارکنان خود در زمینه ی زبان انگلیسی داشته باشد، ولی از طرفی نه وقت و یا بودجه ی کافی در اختیار دارد و نه همه ی کارمندان همکاری، وقت و یا علاقه ی کافی برای تشکیل کلاس ها را نشان می دهند. در چنین شرایطی آن سازمان به خصوص می تواند با در اختیار گذاشتن مطالب مورد نظر خود (مثلا لغات انگلیسی تخصصی مربوطه به رشته ی مهندسی پتروشیمی، نقت، شیمی یا صنایع و یا لغات پزشکی و داروسازی و هر رشته ای که به نوعی نیاز به زبان تخصصی دارد) را در اختیار گروه آموزش انگلیسی سام قرار داده تا متخصصان این سامانه پس از عقد قرارداد در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین سطح کیفی اقدام به طراحی دوره های پیامکی بر اساس نیازهای خاص آن سازمان کنند.

سام آماده ی ارائه ی خدمات خود به سازمان ها و موسسات ذیل می باشد:

• موسسات زبان: سام آماده ی طراحی دوره های مخصوص آموزش زبان انگلیسی برای کتاب های در حال تدریس در موسسات مختلف آموزش زبان انگلیسی به منظور بالا بردن سطح ارتباط آموزشی موسسات و مراکز آموزشی با زبان آموزان و یا مدرسان خود می باشد. برای اطلاعات بیشتر و همکاری آموزشی با سامانه آموزش انگلیسی سام می توانید اینجا را کلیک کنید.

• دانشگاه ها: دانشگاه های دولتی، آزاد، پیام نور و غیر انتفاعی در هر جا که باشند می توانند برای دانشجویان رشته های مختلف خود دوره های مخصوص آموزش واژگان عمومی و یا تخصصی زبان انگلیسی را سفارش دهند.

• سازمان های دولتی: گروه آموزش زبان انگلیسی سام آماده ی ارائه ی خدمات خود به تمامی سازمان های دولتی است. سازمان های دولتی می توانند با عقد قرارداد با سام، نسبت به آموزش انگلیسی به کارمندان خود، بدون نیاز به هیچ گونه برنامه ریزی قبلی، اقدام به تشکیل دوره ای خاص کنند. ما آماده ی همکاری با تمامی سازمان های دولتی از جمله تمامی وزارتخانه ها، صدا و سیما، سازمان های فرهنگی، شرکت های پتروشیمی، نفت و غیره هستیم. لغات انگلیسی مخصوص دوره های حوزه ی علمی مورد نظرتان را در اختیار گروه آموزش انگلیسی سام قرار دهید تا کارکنان تان قادر به مطالعه ی آن ها در هر جا و هر زمان بر روی تلفن همراه خود باشند. همچنین می توانید برای استفاده از خدمات حضوری آموزش انگلیسی سام اینجا را کلیک کنید.

• بانک ها: تمامی بانک ها از جمله بانک های دولتی و خصوصی می توانند در چارچوب نیاز کارمندان خود به زبان انگلیسی نسبت به سفارش دوره های اختصاصی برای خود اقدام کنند. لغات مخصوص دوره های بانک داری، حساب داری، مالیاتی و یا هر گونه امور مالی را در اختیار گروه انگلیسی سام قرار دهید تا کارمندان تان قادر به مطالعه ی آن ها در هر جا بر روی تلفن همراه خود باشند.

• کلیه ی شرکت ها: شرکت های خصوصی و غیر خصوصی می توانند به منظور ارتقا سطح اطلاعات و بازدهی کارکنان خود، اقدام به سفارش دوره های اختصاصی آموزش زبان انگلیسی به گروه سام کنند. نیاز به برنامه ریزی و خالی کردن زمانی خاص برای کارمندان خود ندارید، فقط با سام تماس بگیرید. همچنین می توانید برای استفاده از خدمات حضوری آموزش انگلیسی سام اینجا را کلیک کنید.