Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/page/sam.facillities' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
امکانات منحصر به فرد آموزش انگلیسی سام | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

امکانات منحصر به فرد آموزش انگلیسی سام

استفاده از سامانه ی آموزش انگلیسی سام امکانات منحصر به فردی را در اختیار شما می گذارد که با استفاده از آن ها می توانید سامانه را با توجه به سلیقه و سرعت یادگیری شخص خودتان تنظیم کنید و هیچ محدودیتی هم در تنظیمات برای شما قرار داده نشده.

بازه ی زمانی مورد علاقه ی شما:

با استفاده از پانل شخصی خود در سامانه، می توانید بازه ی زمانی که در آن مایل به دریافت پیامک های آموزش انگلیسی سام هستید را تنظیم نمایید. شما می توانید "ساعت شروع" و "ساعت پایان" برای دریافت پیامک ها تعریف کنید. مزیت این امکان این است می توانید پیامک ها را از زمانی که وقت تان آزادتر است و آمادگی ذهنی کافی برای یادگیری دارید بر اساس تنظیمات خود دریافت کنید. مثلا دانش آموزان، دانش جویان، زبان آموزان همه سطوح و همه ی افرادی که به هر نوعی در ساعات خاص مشغله دارند، می توانند با استفاده از این امکان در سامانه ی رسمی آموزش زبان انگلیسی ایران - سام - پس از ساعات کار و ساعات شلوغ روز خود، شروع به دریافت پیامک های آموزش انگلیسی دوره ی مورد نظر خود کنند.

تعداد پیامک های دوره ی آموزش زبان انگلیسی خود که در آن بازه ی زمانی می خواهید دریافت کنید را هم می توانید تنظیم کنید:

سام، پا را از این هم فراتر گذاشته و برای مشترکین ارزشمند خود، که به زمان و عمر خود ارزش می نهند، امکان منحصر به فرد دیگری را هم فراهم کرده که زبان آموزان را در مدیریت زمان ایشان یاری کند. زمان، واحد پولی قرن 21 است. پس شما می توانید پس از تعیین بازه ی زمانی مورد نظر خود، باز هم با استفاده از پانل کاربری آنلاین تان، تعیین کنید که در آن بازه ی زمانی تمایل به دریافت چند عدد پیامک آموزش انگلیسی از دوره ی دلخواه خود دارید. به این ترتیب هم می توانید زمان و هم تعداد پیامک های آموزش انگلیسی را برای تلفن همراه تان تنظیم کنید.

از آنجا که سرعت و میزان یادگیری در افراد و سنین مختلف با هم فرق دارد، با استفاده از این امکان، می توانید با توجه به میزان یادگیری خود به صورت روزانه از سام پیامک های آموزش انگلیسی دریافت کنید. در عین حال، در بهترین شرایط هواسی و با کمترین خستگی می توانید با استفاده از تلفن همراه تان، با استفاده از تک تک دقایق بی نهایت ارزشمند زمان روزانه ی خود، در جهت ارتقا سطح انگلیسی خود با کمترین زحمت ممکن و به پربازده ترین روش موجود، تلاش کنید.

نکته:

به خاطر داشته باشید که تعداد پیامک هایی که در طول روز دریافت می کنید با زمان پایان هر دوره رابطه ی مستقیم دارد. طبیعتا زبان آموزی که در روز تعداد پیامک بیشتری دریافت می کند، زودتر می توانید دوره ی آموزش انگلیسی خود را به پایان برساند و در دوره ی آموزشی بعدی ثبت نام نماید و عضو شود. مثال اگر دوره ای حاوی 90 پیامک باشد و شما طبق تنظیمات تان به صورت روزانه 20 پیامک دریافت می کنید، این دوره برای شما حدود 4 الی 5 روز به طول خواهد انجامید. و شخصی که روزی 5 پیامک از سامانه دریافت می کند، در مدت حدودا 18 روز می تواند همان دوره را به پایان برساند.

توجه:

از انجایی که مشترکین سامانه ی آموزش انگلیسی سام، امکان عضویت هم زمان در دو دوره ی متفاوت را ندارند و این امکان عمدا در برنامه نویسی این سامانه قرار داده نشده، تعداد پیامک های دریافتی از طرف شما نقش حیاتی در سرعت گذراندن هر دوره ی آموزشی برای شما دارد. همچنین، چون در پایان هر دوره ی آموزشی و پس از گذراندن تمامی زیرمجموعه های هر دوره به زبان آموزان این سامانه مدرک معتبر اعطا می شود، حد اقل پیامک دریافتی در روز را بین 15 تا 20 عدد تعیین کنید تا ظرف یک زمان منطقی بتوانید دوره های آموزشی مورد نظرتان را پوشش دهید و موفق به دریافت مدرک آن دروه شوید. اگر هم از سرعت یادگیری خوبی در انگلیسی برخوردار هستید، هیچ محدودیتی در تعیین تعداد پیامک از طرف سامانه نخواهید داشت.

خبر خوب و توصیه ی ما:

شما هیچ محدودیتی برای تنظیمات پانل خود در سامانه برای تعداد پیامک های دریافتی در طول روز نخواهید داشت. پس اگر از آمادگی یادگیری خوبی برخوردار هستید حتما تنظیمات خود را بر اساس دریافت بالای 25 پیامک در روز تنظیم کنید که دائما و در فواصل زمانی کم، با واژگان مورد نظر دوره آموزش انگلیسی خود در ارتباط باشید و زمان مطالعه ی انگلیسی تان هم به این صورت افزایش می یابد. پیشنهاد ما این است که بازه ی زمانی خود را از 9 صبح الی 10 شب و با تعداد 30 پیامک و بیشتر تعیین کنید که حتی اگر وقت مطالعه ی کتب زبان انگلیسی خود را هم نداشتید، آن میزان ارتباط با انگلیسی از طریق دریافت پیامک های آموزشی سام، برای شما کافی باشد.

به این صورت و با این میزان ارتباط با انگلیسی با استفاده از پیامک های آموزشی سام، گویی شما به صورت روزانه معادل حدودا یک صفحه ی A4 مطلب به زبان انگلیسی می خوانید که این میزان "خوب" محسوب می شود. با توجه به زحمت کمی که برای خواندن این مطالب می کشید، شیوه ی ارائه ی کم کم مطالب آموزشی اما به صورت پیوسته و دائم، و همچنین با توجه به امکانات سامانه ی آموزش زبان انگلیسی سام و گستردگی این سامانه در ارائه ی خدمات آموزشی خود تقریبا در هر جای ایران و هر زمان ممکن، این فرصت می تواند شرایط بی نظیری را برای تقویت زبان انگلیسی تان در اختیار شما بگذارد.

سوالی که در اینجا ممکن است برای شما پیش بیاید این است که فکر نمی کنید دریافت 25 پیامک در طول روز کمی زیاد است؟

خیر، به دو دلیل:

1) همه ی پیامک هایی که شما به واسطه ی ثبت نام در دوره ی آموزشی انگلیسی مورد نظرتان دریافت می کنید، حاوی واژگان جدید نیستند بلکه بیشتر آن ها مثال هایی هستند که واژه ی اصلی را در موقعیت های مختلف و با ترکیبات گرامری گوناگون به شما آموزش می دهند. یعنی مثلا دوره های 504 واژه ی ضروری در انگلیسی سام همگی حاوی 12 لغت هستند اما به طور متوسط، برای هر دوره، بیش از 60 پیامک برای شما ارسال می شود. محتویات 12 پیامک از مجموع این پیامک ها، خود لغات درس هستند، و سایر پیامک ها حاوی مثال های تکمیلی هستند که در فهم شما از آن واژه و به خاطر سپاری لغات تاثیر بی اندازه مهمی دارند.

2) شما نیاز دارید که دوره ها را با تکرار بالا بگذرانید تا از طریق تکرار زیاد لغات در مثال های مختلف، بتوانید در هر روز حد اقل 4 الی 5 لغت انگلیسی را به انضمام مثال های تکمیلی آن ها دریافت کنید. در ضمن، از آنجایی که مدرک صادره از موسسه سام برای همه ی زبان آموزان عضو این سامانه اهمیت فراوانی دارد و وزنه ی خوبی برای سوابق کاری آن ها در هر سنی که باشند محسوب می شود، سعی کنید دوره ها را، با توجه به میزان یادگیری خودتان، در ماکسیمم حالت ممکن تنظیم کنید تا بتوانید طی یک زمان معقول و منطقی، هم کل دوره را پوشش دهید و هم مطالب یادگرفته شده را بتوانید به خاطر بیاورید. چراکه اگر فواصل دریافت پیامک ها، به خصوص پیامک های دوره های آموزش 504، TOEFL و IELTS زیاد باشد، شما نمی توانید حداکثر استفاده ی ممکن را ببرید.

نحوه ی عملکرد سامانه از نظر زمانی در 6 ماه اول و دوم سال:

سیستم زمانبدی و تنظیمات خودکار این سامانه به گونه ای برنامه ریزی شده است که بر اساس ساعت عادی کشور کار کند یعنی ساعتی که از اول مهر ماه تا پایان اسفند ماه، ساعت رسمی کشور محسوب می شود و زمان واقعی را نشان می دهد و به جلو کشیده نشده است. برای 6 ماه دوم سال، سیستم از نظر زمانبدی بر همان اصولی عملکرد دارد که شما آن را تنظیم کنید اما برای 6 ماه اول سال که ساعت ها یک ساعت به جلو کشیده می شود، زمانبدی سامانه تغییری نمی کند و بر اساس ساعت عادی عمل می کند.

پس این موضوع را برای تنظیمات خود در نظر بگیرید یعنی اگر می خواهید از ساعت 8 صبح تا 8 شب پیامک دریافت کنید و پانل کاربری خود را بر همان اساس تنظیم کرده اید، برای 6 ماه دوم سال سیستم بر همان اساس کار خواهد کرد اما برای 6 ماه اول سال بر اساس این تنظیمات، شما تا یک ساعت بعد از تنظیمات تان از سامانه پیامک دریافت می کنید.

ساعت 12 شب در سام چه معنایی دارد؟

در نظر داشته باشید که این سامانه راس ساعت 12 شب (1 شب در حالتی که ساعت رسمی کشور یک ساعت به جلو کشیده شده باشد)، تمامی دوره های خریداری شده در طی آن روز را در دستور کار آموزشی خود برای ارسال پیامک قرار می دهد. پس به خاطر داشته باشید که مثلا اگر ساعت 2 بامداد از وب سایت خرید کنید، می بایست 24 ساعت صبر کنید تا سامانه مجددا reset شده و شما را در لیست انتظار دریافت پیامک قرار دهد. یعنی شخصی که بعد از 12 شب (یا 1 شب) در یکی از دوره های آموزشی این سامانه عضو شود، یعنی فردای آن روز از وب سایت خرید کرده و باید از پس فردا منتظر فعال شدن دوره ی خود باشد.

در حین استفاده از خدمات سامانه آموزش انگلیسی سام، می توانید ابعاد جدیدی از هر بخش و امکان این سامانه را که باب میل شماست کشف کنید و بنا به نیاز خودتان از آن امکانات استفاده کنید. پیگری و ممارست رمز پیروزی شماست!

کاملا پیداست که یک کار بزرگ

کاملا پیداست که یک کار بزرگ رو شروع کردید و خیلی حرفه ای برنامه ریزی شده این دوره ها.
بسیار ممنون