Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/page/sam.certificates' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
صدور مدرک معتبر برای دوره های آموزش زبان انگلیسی شما | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

صدور مدرک معتبر برای دوره های آموزش زبان انگلیسی شما

صدور مدرک معتبر از طرف سامانه ی رسمی آموزش زبان انگلیسی ایران - سام

ارائه ی مدرک معتبر برای گذراندن هر دوره ی آموزش انگلیسی تحت سیستم سام از طرف نشر الکترونیک و موسسه ی فرهنگی سام فرهنگ پویا تضمین و سند علم شما پس از گذراندن هر دوره ی آموزش انگلیسی خواهد بود. علم واژگان انگلیسی، یکی از مهم ترین و در عین حال سنگین ترین مهارت های یادگیری در هر زبانی است. حال می بینیم که این مهارت در سیستم ها و مراکز آموزشی مختلف آن طور که باید مورد توجه و اعتبار قرار نمی گیرد و علم واژگان انگلیسی افراد به صورت مستند در سوابق کاری و آموزشی آن ها انعکاس داده نمی شود.

با نیم نگاهی به این مسئله، سام اقدام به صدور مدرک معتبر برای گذراندن هر یک از دوره های آموزش انگلیسی خود با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران کرده است که شما پس از گذراندن هر دوره ی انگلیسی بتوانید مدرک آن را دریافت کنید و با استناد به آن مدرک شرایط استخدام و رزومه ی کاری خود را قوی تر کنید.

مدارک صادر شده حاوی برچسب و مهر مخصوص خواهند بود که اعتبار آن را دو چندان خواهد کرد. مدارک صادره از سامانه ی آموزش الکترونیک انگلیسی سام همگی به زبان انگلیسی صادر می شوند که بتوانید آن ها را به سازمان ها و موسسات آموزشی خارج از کشور نیز ارائه دهید و به این گونه اعتبار بین المللی مدراک صادره از طرف ما نیز حفظ خواهند شد.

اعتای مدرک معتبر به زبان آموزان سایر موسسات و مراکز آموزشی ایران

کلیه ی موسسات و مراکز آموزشی ایران می توانند از طریق همکاری با سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام - برای زبان آموزان یا دانشجویان خود درخواست مدرک معتبر دوره های آموزش انگلیسی کنند. برای اطلاع بیشتر از نحوه ی همکاری موسسات و مراکز آموزشی با سامانه ی آموزش انگلیسی سام می توانید اینجا را کلیک کنید.