Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/page/sam.authorized.dealerships' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
اعطای نمایندگی محصولات و خدمات آموزش انگلیسی سام | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

اعطای نمایندگی محصولات و خدمات آموزش انگلیسی سام

سام مفتخر است که اولین سامانه ی رسمی آموزش زبان انگلیسی با استفاده از سامانه های مخابراتی و آنلاین و همچنین سامانه ی رسمی تولید کارت شارژهای آموزش زبان انگلیسی از طریق پیامک در ایران و جهان را معرفی کند. پس از سه سال تلاشی بی وقفه و شبانه روزی، سامانه ی رسمی آموزش انگلیسی ایران – سام – آمادگی خود را برای اعطای نمایندگی فروش محصولات خود اعلام می نماید.

سام در نظر دارد تا در تعدادی محدود و با شرایط ویژه، اقدام به واگذاری نمایندگی پخش کارت شارژها و طیف وسیع محصولات آموزش زبان انگلیسی سام کند. همه ی علاقه مندان در سراسر ایران می توانند آمادگی خود را برای اخذ نمایندگی محصولات آموزشی سام، از طریق ایمیل و راه های ارتباطی گوناگونی که در اختیار آن ها قرار داده شده، اعلام نمایند.

تمامی محصولات آموزش انگلیسی سام، دارای حق کپی رایت از سازمان فرهنگ و ارشاد هستند، لذا هر گونه کپی برداری از این محصولات، طبق قوانین مصوب رعایت حقوق مولفین و مصنفین، پیگرد قانونی خواهد داشت.

همچنین تمامی موسسات و مراکز فرهنگی و آموزشی ایران می توانند نسبت به سفارش کارت شارژهای آموزشی مختص موسسه یا مرکز آموزشی خود، اقدام نمایند. کارت شارژهای سفارشی برای موسسات و مراکز آموزشی، حاوی لوگو و مشخصات موسسه یا مرکز سفارش دهنده خواهد بود که از این طریق تمامی مراکز آموزشی می توانند ضمن ارتقا خدمات خود، دوره ها یا محصولات اختصاصی آموزش انگلیسی نیز برای خود داشته باشند. همچنین از این طریق، ضمن بالا بردن کیفیت آموزش ها و خدمات خود می توانند با اطمینان صد در صدی از محفوظ ماندن حقوق محصولات مورد سفارش، اقدام به توزیع محصولات آموزش انگلیسی با لوگوی خود نیز نمایند.

خبر خیلی خوب این که، موسسات و مراکز آموزشی فرهنگی حتی می توانند بدون در نظر داشتن تولید کارت شارژهای مختص خود برای آموزش زبان انگلیسی، دوره ها یا محصولات اختصاصی آموزش انگلیسی خود به صورت آنلاین را در  وب سایت رسمی آموزش زبان انگلیسی ایران – آی سامیت دات کام isamit.com  – ارائه دهند و ضمن مطرح کردن نام و بازه ی گسترده ی خدمات خود، از این طریق در بخش قابل توجهی از سود حاصله از فروش محصولات خود به صورت آنلاین، با موسسه فرهنگی سام شراکت داشته باشند. برای اطلاع بیشتر در این باره می توانید اینجا را کلیک کنید.

لازم به ذکر است که، موسسات و مراکز آموزشی فرهنگی که اقدام به سفارش محصولات خود به صورت کارت شارژهای آموزشی می نمایند، به صورت خودکار خود را در لیست فروش محصولات آموزشی آنلاین نیز قرار داده اند و در سود فروش محصولات آنلاین نیز شریک خواهند بود. برای آشنایی بیشتر می توانید به بخش کانون ملی ساماندهی خدمات نوین آموزشی ایران تحت عنوان iNAMES آی نیمز مراجعه فرمایید. می توانید با کلیک بر روی اینجا به این بخش دسترسی داشته باشید. نام کانون ملی iNAMES در واقع مخفف عبارت Iran's National Association of Modern Educational Services می باشد. تمامی موسسات می توانند با عضویت در این کانون، ضمن افزایش سطح کیفی و کمی خدمات خود، به بازه ی وسیعی از خدمات آموزشی دست یابند.

تمامی شرایط ذکر شده در بالا، به قدری قابل توجه، انعطاف پذیر، پر سود و گسترده هستند که کمتر کسی می تواند آن را نپذیرد. در زیر می توانید فایل PDF حاوی نمونه کارت شارژهای آموزش انگلیسی سام را دانلود کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی موسسه به شماره ی  77945733 تماس حاصل فرمایید.

--- برای دریافت قرارداد انحصاری نمایندگی فروش محصولات سام در هر یک استان های ایران می توانید اینجا را کلیک کنید. نمایندگانی که اقدام به دریافت قرارداد انحصاری می کنند، مسئولیت پخش و توزیع محصولات سام در کل استان مورد نظر خود را در دست خواهند داشت و می توانند نسبت به ایجاد زیر نمایندگی های خود اقدام کنند. در غیر این صورت، تمامی مراکز آموزشی، موسسات و مراکز پخشی که تمایل به ارائه ی محصولات سام در محل موسسه خود دارند می توانند این کار را صرفا با عضویت در iNAMES تحقق ببخشند.

اعطای نمایندگی رسمی تدریس انگلیسی موسسه سام در سراسر ایران

تمامی علاقه مندان به اخذ نمایندگی از موسسه ی سام به منظور تدریس انگلیسی و ارائه ی خدمات آموزش زبان انگلیسی به سازمان ها، بانک ها، وزارتخانه ها و تمامی ارگان های دولتی یا خصوصی می توانند جهت همکاری در این زمینه با موسسه سام تماس حاصل فرمایند. با اخذ نمایندگی از موسسه ی سام، تمامی موسسات و افراد علاقه مند می توانند در هر جای ایران که هستند، نسبت به ارائه ی خدمات تدریس انگلیسی به سازمان ها و ارگان های مختلف در شهر خود اقدام نمایند. برای اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با شماره تلفن 77945733-021 تماس حاصل فرمایید.

آیا شما هم به دنبال پخش، فروش و یا استفاده از محصولات الکترونیکی آموزش انگلیسی سام در کسب و کار خود هستید؟

 

پس از اخذ نمایندگی پخش یا فروش محصولات سام که روال بسیار ساده ای نیز دارد، شما می توانید ضمن درخواست برای قرارگیری استند محصولات در محل فروشگاه، مرکز پخش یا موسسه آموزشی خود، انواع محصولات متنوع آموزش انگلیسی سام را دریافت کنید و ضمن بالابردن بازه ی ارائه ی خدمات خود و سطح رضایت مشتریان تان، به سودآوری بیشتر نیز برسید.

توجه: تصاویری که در بالا مشاهده کردید تنها از محصولات سام برای دوره ی 504 واژه ضروری در زبان انگلیسی و صرفا به عنوان نمونه تهیه شده اند. بازه ی ارائه ی خدمات و محصولات قابل ارائه طبیعتا فراتر از تصاویری است که مشاهده کردید.

توجه: تمامی اساتید و مدرسان زبان انگلیسی می توانند برای تولید آثار الکترونیک آموزشی با این مجموعه همکاری داشته باشند. این آثار تماما با نام و محتوای علمی و آموزشی شما به تولید می رسند.