Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/page/learn.more.about.sam' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
از سامانه ی آموزش انگلیسی سام بیشتر بدانید | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

از سامانه ی آموزش انگلیسی سام بیشتر بدانید

یک سامانه ی آموزش انگلیسی مدرن و ایرانی در اختیار زبان آموزان

از این پس، زبان آموزان عزیز ایرانی می توانند با استفاده از خدمات بی پایان سامانه آموزشی من – سام – سامانه رسمی آموزش زبان انگلیسی در ایران - بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی، زبان انگلیسی خود را تقویت کنند. مزیت این سامانه نسبت به سایر سامانه های آموزشی موجود در ایران این است که تمامی دوره ها به صورتی کاملا تخصصی و حرفه ای و با نظارت دقیق پیش کسوتان آموزش زبان انگلیسی طراحی شده اند و این برگ برنده ای است که در اختیار اعضای سام قرار دارد چرا که می توانند با اطمینان 100 درصدی از صحت و اعتبار پیامک های آموزش انگلیسی، به راحتی آن ها را یاد بگیرند و حتی به دیگران هم یاد بدهند.

استفاده از این سامانه نشانه ی فرهنگ و بینش بالای زبان آموزانی است که به جز استفاده های شخصی از تلفن همراه  و رایانه شان به دنبال رشد و تعالی شخصیت علمی خود به هر روش ممکن هستند. استفاده از سام حتی یک فرهنگ سازی مناسب در استفاده ی بهینه از تلفن همراه برای همه ی اقشار جامعه را نیز در پی دارد و زبان آموزانی که از این سامانه استفاده می کنند می توانند الگوی خوبی برای دوستان و آشنایان خود باشند.

 

گروهی مولد و خلاق در آموزش زبان انگلیسی در کنار زبان آموزان ایرانی

دوره های آموزش انگلیسی که در اختیار مشترکین این سامانه قرار می گیرند تماما حاصل تولید گروه آموزشی سام هستند و این خود باعث اشتغال زایی و فرهنگ تخصص محوری در یک زمینه ی کاری نوین با استفاده از روشی نوین در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی در ایران شده است. ایرانی بودن این سامانه به مشترکین و زبان آموزان سام این اطمینان را می دهد که دوستان متخصص شان در سام، همیشه در کنارشان هستند و با ایمیل، تلفن، فکس و حتی آدرس محل دقیق گروه می توانند به آن ها دسترسی داشته باشند.

گروه فوق تخصصی آموزش انگلیسی سام توانسته با الهام از جدیدترین روش های آموزش زبان انگلیسی در جهان به عنوان اولین سامانه ی رسمی آموزش زبان انگلیسی از طریق پیامک و سامانه های آنلاین، این افتخار را داشته باشد که این روش آموزشی را برای اولین بار در جهان به همه ی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی در ایران در هر گروه سنی عرضه کند.

هم وطنان عزیز ایرانی می توانند از این پس با قرار گیری بیشتر در معرض زبان انگلیسی، فراگیری انگلیسی خود را تا حدی باورنکردنی افزایش دهند چرا که عدم محدود بودن در بازه ی زمان و مکان از مزیت های طلایی سامانه ی آموزش انگلیسی سام است. عضو شوید! به هر تعدادی که مایلید پیامک های دوره ی مورد نظر خود را دریافت کنید! و پس از هر درس از همان مطالبی که دریافت کردید امتحان بدهید! پیشرفت زبانی خود را بسنجید و مقایسه کنید!

 

سامانه ای گسترده، راحت و مقرون به صرفه

با توجه به نیاز بالای زبان آموزان ایرانی به روش های نوین و ساده برای یادگیری این زبان بین المللی - انگلیسی، سام با هدف ایجاد سامانه ای کارآمد، قابل دسترس، ارزان و قابل استفاده برای تمامی اقشار جامعه، پس از تلاشی حقیقتا شبانه روزی و همتی پولادین توانسته آن چه که بیشتر شبیه یک ایده و رویا می نمود را تحقق بخشیده و در اختیار زبان آموزان عزیز ایرانی قرار دهد.

 

اعضای گروه آموزشی سام

تمامی اعضای گروه آموزشی سام را افرادی متخصص، خلاق، پر انرژی، شاد و با تجربه در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی تشکیل داده اند. آگاهی از نیازهای زبان آموزان ایرانی و طراحی دوره های آموزشی منطبق بر آن نیازها، یکی از دلایل متمایزکننده ی اعضای گروه ما و دوره های آموزش انگلیسی ماست. کارشناسان این مجموعه آموزشی تماما از متخصصین آموزش زبان انگلیسی و یا مدرسان با سابقه ی این رشته انتخاب شده اند تا در راستای تخصص محوری و شایسته سالاری بتوانیم خدماتی دقیق و رضایت بخش را در اختیار مشترکین این سامانه قرار دهیم.

 

گروه مهندسی وب سایت و فناوری اطلاعات سام

وب سایت سام با طراحی قوی، تکنیکی و جذاب خود نشانگر وجود گروهی متخصص و حرفه ای در زمینه ی خدمات الکترونیک است. تاکید مدیریت این سامانه ی آموزشی - شاهد داودی پور - بر استفاده از شایسته ترین و حرفه ای ترین افراد در هر رشته ی تحصیلی و کاری، در طراحی دقیق و حرفه ای وب سایت این مجموعه بازتاب داشته است.

گروه آموزش زبان انگلیسی سام همواره در تلاش است تا خدمات الکترونیک خود به مشترکین و زبان آموزان عزیز ایرانی را بهبود بخشیده و در این راستا از هر پیشنهاد یا انتقادی از سوی مشترکین و یا بازدیدکنندگان عزیز این وب سایت استقبال خواهد کرد.

 

دوره های آموزشی سام

تمرکز اصلی این سامانه، آموزش فوق تخصصی واژگان انگلیسی است، با این حال مشترکین این سامانه می توانند در دوره هایی از قبیل ضرب المثل ها و اصطلاحات کاربردی انگلیسی عضو شوند و به راحتی و طبق تنظیمات خودشان آن ها را یاد بگیرند. این دوره های از نظر سطح کیفی و فراگیر بودن مطالب آموزشی آن ها، به گونه ای طراحی شده اند که سام مدعی است که زبان آموزان می توانند تنها با عضویت در دوره های ارائه شده در این سامانه نتایج دلخواه خود را کسب کنند. همچنین با استفاده از منابع موجود در بخش های مختلف این سامانه ی آموزشی، زبان آموزان می توانند از انبوهی از فرصت های یادگیری زبان انگلیسی بهره مند شوند.

 

کیفت محتوای پیامک های ارسالی سام

کیفیت محتوای پیامک های آموزش انگلیسی سام، تضمین ما برای اعتبار آموزش های ارائه شده و دوره های طراحی شده توسط کارشناسان سام است. چرا که ارسال محتوای غلط یا پر اشتباه به مشترکین یک سامانه ی آموزشی، باعث صلب اطمینان ایشان از آن سامانه خواهد شد. کارشناسان سام با ویرایش مکرر دوره های طراحی شده توسط متخصصین جمع آوری اطلاعات مان، همواره در جهت اصلاح و بهبود دوره های آموزش زبان انگلیسی سام تلاش می کنند.

تطبیق مطالب جمع آوری شده با چندین لغت نامه ی روز و معتبر در زمینه ی زبان انگلیسی به طور هم زمان از جمله آکسفورد Oxford، لانگمن Longman، وبستر Webster و کمبریج Cambridge، تضمین اعتبار و صحت مطالب آموزشی ارسالی از سوی سام است. با این حال اگر هر یک از شما عزیزانی که عضو سام هستید، به هر دلیل کوچک ترین عدم تطابق یا صحت در آموزش های ارائه شده در این سامانه را احساس کردید، اعضای گروه ما با کمال میل پذیرنده ی نظرات و انتقادات شما خواهند بود. ما را در بهبود دوره های آموزش انگلیسی خودتان یاری کنید تا بتوانیم خدماتی بی نظیر به همه ی علاقه مندان ایرانی به یادگیری زبان انگلیسی در سرتاسر جهان ارائه دهیم.

 

 

لینک های مرتبط

درباره سامانه آموزش انگلیسی سام، از آموزش انگلیسی سام بیشتر بدانید، ماموریت و اهداف سام، مجوزهای سامانه آموزش انگلیسی سام، آموزش زبان انگلیسی از طریق پیامک در سام، دوره های آموزش انگلیسی اختصاصی و سفارشی، اعطای نمایندگی محصولات آموزش انگلیسی سام، صدور مدرک معتبر انگلیسی، مقالات انگلیسی و مطالب خواندنی، 3000 واژه ی حیاتی در زبان انگلیسی، کیفیت و اعتبار آزمون های انگلیسی سام، سخنی با مدیریت سام - شاهد داودی پور، امکانات منحصر به فرد آموزش انگلیسی سام، کیفیت محتوای پیامک های آموزش انگلیسی سام، مزیت های استفاده از سامانه ی آموزش انگلیسی سام،

پیوند های مفید:

واژگان ضروری تافل، لغات تافل، 504 واژه ی ضروری انگلیسی، واژگان ضروری آیلتس، لغات آیلتس، ضرب المثل های انگلیسی، اصطلاحات انگلیسی، اصطلاحات انگلیسی خیلی خوب، تست انگلیسی، داستان کوتاه انگلیسی، دانلود منابع انگلیسی، آموزش انگلسی سام، دریافت مدرک معتبر انگلیسی، نمونه پیامک های آموزش انگلیسی سام، مقالات انگلیسی و مطالب خواندنی