Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/page/job.opportunities.in.SAM.English.Learning' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
فرصت های کاری در سامانه ی آموزش انگلیسی سام | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

فرصت های کاری در سامانه ی آموزش انگلیسی سام

 

همکاری با سامانه ی آموزش انگلیسی سام

سام برای همکاری در زمینه های زیر آمادگی خود را اعلام می نماید. تمامی متخصصین، کارشناسان و تحصیل کردگان در رشته های مربوط به زبان انگلیسی می توانند با استفاده از بخش تماس با ما، آمادگی خود را برای همکاری در زمینه های زیر اعلام کنند.

مقاله نویسی

تمامی علاقه مندان به ترجمه ی مقالات انگلیسی و یا ارائه ی مقالات آموزشی مربوط به زبان انگلیسی و غیره می توانند به صورت رایگان خود را در لیست مقاله نویسان سام قرار دهند و در موضوعات مختلف مقاله بنویسند. این مقاله ها می توانند حاصل تفکر مقاله نویسان و یا به صورت ترجمه ی مستقیم از مقالات انگلیسی باشند که در هر دو صورت نام نویسنده یا مترجم مقاله در انتهای آن مطرح خواهد شد. مقاله نویسی یک فرصت خیلی خوب برای ایجاد شرایط انتقال علم شما به دیگران، و همچنین مطرح ساختن نام خود به عنوان شخصی اهل ادب و فرهنگ است. چه بسا کمبود مقالات آموزشی در زبان انگلیسی به زبان فارسی، یک چالش بزرگ برای زبان آموزان و همچنین مدرسان انگلیسی محسوب می شود. همین حالا دست به کار شوید و با نوشتن یک مقاله ی آموزشی مربوط به زبان انگلیسی، به یک شخص تاثیرگذار در زندگی هزاران نفر تبدیل شوید.

تولید محتوای آموزش انگلیسی به صورت دیجیتال

تمامی علاقه مندان به تولید محتوای دیجیتال می توانند آثار خود را به موسسه ی فرهنگی و انتشاراتی سام ارائه دهند تا بتوانند با استفاده از مجوزهای قانونی سام برای تکثیر آثار دیجیتال، پس از گرفتن تاییدیه از طرف موسسه، خود را به عنوان تولید کننده ی محتوای دیجیتال آموزش انگلیسی مطرح سازند. تولید محتوای دیجیتال بازه ی بسیار گسترده ای از موضوعات را می تواند در بر بگیرد و در عین حال کاری بسیار پر مشقت و زمان بر است. اما به محض این که این محتوا به صورت گسترده به استفاده ی زبان آموزان برسد و سودمندی آن به همه اثبات شود، فرصت های تجاری فراوانی برای فروش آن محتوای دیجیتال ایجاد خواهد شد. طبیعتا برای شناساندن فواید اثر تولید شده، بخشی از آن فایل ها به صورت رایگان در بخش دانلود سام قرار خواهند گرفت و پس از مدتی فرد می تواند برای فروش ادامه ی آن فایل های دیجیتال از طریق موسسه ی سام اقدام نماید.

فایل های دیجیتالی آموزش انگلیسی را می توانید در طبقه بندی زیر بیابید:

فایل های آموزش اصطلاحات انگلیسی، افعال انگلیسی، واژگان انگلیسی و غیره به صورت pdf، تولید ویدئو و کلیپ های آموزش انگلیسی در طبقه بندی های آموزش تافل، آموزش آیلتس، آموزش مهارت های نوشتاری در انگلیسی و غیره، تولید فایل های صوتی در موضوعات آموزشی گوناگون، تولید نرم افزارهای مربوط به آموزش زبان انگلیسی برای کامپیوتر، اندروید و گوشی های تلفن همراه، تولید محتوای آموزش زبان انگلیسی از طریق پیامک، و هر ایده ای که شما فکر می کنید می تواند تاثیر بسزایی در یادگیری زبان انگلیسی در زبان آموزان ایرانی ایفا کند.

همه ی عزیزان علاقه مند به فعالیت در این حوزه، باید بدانند که تمامی همکاری های موسسه ی سام چه با اشخاص و چه با سایر سازمان ها و موسسات، در چارچوب قراردادهای معتبر صورت می پذیرد که اطمینان لازم و دوجانبه به راحتی ایجاد شود. همچنین، تمامی فایل ها و تولیدات تحت حمایت موسسه ی فرهنگی، دیجیتالی و انتشاراتی سام، با حق تکثیر و چاپ محفوظ وارد بازار می شوند. به علاوه، داشتن گواهی کپی رایت برای تمامی محصولات این موسسه در کنار داشتن حق تکثیر و چاپ، این اطمینان را در تولیدکنندگان و گردآورندگان آثار آموزشی و فرهنگی ایجاد می کند که تحت هیچ عنوان آثار آن ها کپی نخواهد شد، و در صورت مشاهده ی کپی برداری غیرقانونی، با شخص یا سازمان متخلف مطابق با قوانین مصوب حمایت از حقوق مولفین و مصنفین برخورد قانونی خواهد شد.

 

فایل ها و مقالات آموزش زبان انگلیسی برای دانلود

عزیزانی که تخصص خوبی در جمع آوری و به اشتراک گذاشتن فایل های آموزش زبان انگلیسی برای دانلود دارند و یا از آرشیو وسیعی از مطالب آموزشی مربوط به زبان انگلیسی برخوردار هستند، می توانند صرفا با همکاری با بخش دانلود سام، تمامی محتوای خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. این محتوا می تواند یک فایل انگلیسی و یا حاصل فکر و تولید خود ایشان بوده باشد.

همچنین، تمامی دانشجویان به خصوص دانشجویان پایه کارشناسی ارشد و دکتری که علاقه دارند فایل های پایان نامه و یا مقاله ی پایان نامه ی خود را به صورت آنلاین در اختیار دیگران قرار دهند، می توانند به صورت رایگان فایل مربوطه را در بخش دانلود سام بگذارند تا از این طریق، حاصل یافته های ایشان برای همگان قابل دسترس باشد. اگر به این کار تمایل دارید، تنها کافیست که با سام تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را با ما مطرح کنید.

همکاری با موسسه ی سام به عنوان مدرس زبان انگلیسی

سام به منظور افزایش گستره ی خدمات خود به زبان آموزان انگلیسی، در تعدادی محدود مدرسین مجرب و پرانرژی زبان انگلیسی را در سراسر شهرهای ایران جذب می کند که علاقه مندان می توانند با همکاری با موسسه ی سام به عنوان مدرس زبان انگلیسی، علاوه بر برخوردار شدن از مزایای کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آموزش زبان انگلیسی سام، نام خود را به عنوان مدرس سام در وب سایت این سامانه مطرح کنند. لازم به ذکر است که تمامی کلاس های آموزش انگلیسی در سام به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار خواهند شد و پس از پایان دوره ی آموزشی، از طرف موسسه ی فرهنگی سام، برای تمامی زبان آموزان مدرک معتبر صادر خواهد شد.

همچنین، علاقه مندان به تدریس خصوصی و نیمه خصوصی می توانند از طریق همکاری با این موسسه، تدریس خصوصی را در منزل زبان آموزان و یا حتی در منزل خود داشته باشند، به این صورت که پس از گذراندن مراحل تایید از طرف موسسه، مدرسان انگلیسی علاقه مند به تدریس خصوصی می توانند با اعلام محدوده های جغرافیایی خود برای تدریس، صرفا با جذب شاگرد، این اطمینان را در زبان آموزان ایجاد نمایند که اولا تمامی این فعالیت ها از طرف یک موسسه ی فرهنگی آموزشی قانونی مورد حمایت سازمان فرهنگ و ارشاد تحت بازبینی و نظارت است، و دوما این که با همکاری با موسسه ی سام، همه ی مدرسان زبان انگلیسی می توانند از طرف موسسه ی سام برای زبان آموزان درخواست مدرک معتبر نمایند. در صورت تمایل، سوابق تحصیلی و تخصصی خود را به آدرس info@isamit.com ارسال فرمایید. برای اطلاعات بیشتر درباره ی شرایط همکاری با موسسه ی سام به عنوان مدرس زبان انگلیسی اینجا را کلیک کنید.

تدریس خصوصی و نیمه خصوصی در سازمان های دولتی و خصوصی

مدرسان آموزش زبان انگلیسی که پس از گذراندن مراحل لازم، موفق به همکاری با موسسه ی سام شدند می توانند با همکاری با این موسسه ی فرهنگی، در سازمان های دولتی و خصوصی، جهت تشکیل کلاس های آموزش انگلیسی به صورت خصوصی یا گروهی حضور یابند.

with hi i want to know may

with hi
i want to know may you apply retirement
if yes call or sms to me my cellphone is
09123201138
with thanks ghazikia