Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/page/guide' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
راهنمای استفاده از دوره های آموزش انگلیسی سام | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

راهنمای سایت

راهنمای استفاده از سامانه آموزش انگلیسی سام

کاربر و زبان آموز گرامی

از این که قبل از شروع کار با وب سایت، دستورالعمل کار با آن را می خوانید از شما سپاس گزاریم

به صورت موردی طرز صحصیح استفاده از سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران -  سام - را می توانید در زیر یاد بگیرید:

1) ابتدا عضو وب سایت شوید که این روند بسیار ساده است. روی واژه ی "ثبت نام" در بالای وب سایت کلیک کرده، نام کاربری و رمز عبور دلخواه تان را مشخص کنید و در وب سایت عضو شوید. وارد کردن ایمیل اجباری نیست اما تنها راه ارتباطی بین سامانه و شما، آدرس ایمیل شماست. در ضمن، تمامی اطلاعات خریدها و فاکتورها، خبرنامه ها، فایل های آموزشی رایگان تنها برای آن دسته از اعضا ارسال می شوند که آدرس پست الکترونیک خود را در پانل کاربری خود وارد کرده اند. پس پیشنهاد می کنیم که حتما آدرس پست الکترونیک خود را وارد کنید.

2) به خاطر داشته باشید برای دانلود منابع انگلیسی و استفاده از بخش های مختلف وب سات نیاز به عضویت ندارید و می توانید آزادانه از وب سایت استفاده کنید. با این حال، نتایج تمامی امتحانات انگلیسی که در وب سایت به صورت رایگان وجود دارند تنها برای اعضای وب سایت ثبت می شوند که می توانند از طریق پانل کاربری خود و در بخش "نتایج امتحانات" عملکرد خود را در آزمون های وب سایت دنبال کنند. در صورتی که عضو وب سایت نشده باشید و امتحانی بدهید، نتیجه ی آن در هیچ کجا ثبت نخواهد شد اما نمره ی آن را در پایان آن آزمون دریافت خواهید کرد. برای دسترسی به بخش امتحانات انگلیسی می توانید اینجا را کلیک کنید.

3) پس از عضویت، شماره تلفن خود را برای سامانه از طریق بخش "تنظیمات تلفن همراه" در پانل کاربری خود می بایست تعریف کنید. در همان بخش باید بازه ی زمانی و تعداد پیامکی که تمایل دارید در آن بازه دریافت کنید را نیز تعیین نمایید و در آخر دکمه ی "ذخیره" را می زنید.

توجه: لطفا پس از وارد کردن شماره تلفن همراه تان، حتما از فشردن دکمه ی "تایید شماره" که در پایین همان کادر قرار دارد اطمینان حاصل کنید و سپس دکمه ی "ذخیره" را بزنید.

توجه: دقت داشته باشید که هنگام تعریف شماره ی تلفن تان برای سامانه، پس از چند ثانیه یک کد تایید بر روی مانیتور رایانه ی شما ظاهر می شود که آن کد به صورت یک پیامک آزمایشی به تلفن همراه شما نیز ارسال می گردد. اگر در این مرحله، پس از حصول اطمینان از آنتن دهی مناسب و همچنین کارکرد صحیح تلفن همراه تان، از سامانه پیامکی دریافت نکردید مجددا تلاش کنید و اگر باز هم موفقیت آمیز نبود این بدین معناست که امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی روی خط شما غیرفعال شده است که می بایست برای استفاده از سامانه آن را فعال کنید. با کلیک رو ی سوالات متداول و مطالعه ی این بخش می توانید طریقه ی فعال سازی آن را یاد بگیرید. پیشنهاد ما این است که همواره امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی را روی تلفن همراه تان فعال نگه دارید.

پیشنهاد ما برای تنظیمات تلفن همراه: سعی کنید که هیچ گاه تعداد پیامک دریافتی در روز کمتر از 8-10 پیامک نباشد. بازه ی زمانی را بر اساس میل خود تنظیم کنید اما تعداد پیامک را حتما بیشتر از تعدادی که اشاره شد تنظیم نمایید برای این که اولا تمامی پیامک هایی که دریافت می کنید حاوی واژه ی جدید انگلیسی نیستند بلکه بیشتر این پیامک ها را مثال های هر واژه تشکیل می دهند؛ پس تنظیمات دریافت پیامک خود را در حد اکثر حالت ممکن قرار دهید، تا بتوانید به صورت روزانه بیش از یک عدد لغت انگلیسی به همراه مثال های آن را فرا بگیرید چون که زمان، فاکتور مهم و حیاتی در امر آموزش محسوب می شود و شما باید سعی در یادگیری واژگان انگلیسی در بالاترین استانداردهای یادگیری خود را داشته باشید. مورد دوم این که وقتی تعداد پیامک ها را بیشتر از حدنصاب 10 الی 15 پیامک در روز تعیین می کنید، دوره های آموزش انگلیسی خود را می توانید ظرف مدت زمانی منطقی به پایان برسانید و با توجه به این که برای دوره های آموزش انگلیسی این سامانه از طرف موسسه ی فرهنگی آموزشی و نشر الکترونیک سام، مدرک معتبر انگلیسی صادر می شود، لذا با پشتکار و همت کافی می توانید هر دوره را ظرف مدت زمان کمی پوشش دهید و مدرک آن دوره را دریافت نمایید. یادگیری و توانایی ذهنی شما بیشتر از چیزی است که شما تصور می کنید پس توقع خود را از خودتان بالا ببرید.

4) پس از انجام این روند می توانید به راحتی در هر دوره ی آموزش انگلیسی که مد نظر دارید عضو شوید.

5) عزیزانی که قبلا "ثبت نام" کرده اند، برای مراجعات بعدی تنها کافیست از طریق قسمت "ورود" در نوار آبی رنگ بالای وب سایت اقدام نمایند.

تمامی سوالات و مشکلات احتمالی خود را نیز می توایند با سام در میان بگذارید. برای تماس با سام اینجا را کلیک کنید.

توجه: کاربرانی که امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی را برای خط تلفن همراه خود غیر فعال کرده اند، فرصت استفاده از دوره های آموزشی این سامانه را نخواهند داشت. برای اطلاع از نحوه ی فعال سازی مجدد این امکان روی تلفن همراه تان تنها کافیست به بخش سوالات متداول وب سایت بروید.

برای عضویت در هر یک از دوره ها می توانید روی دوره های زیر کلیک کنید

واژگان ضروری تافل

واژگان ضروری آیلتس

ضرب المثل های انگلیسی

آموزش انگلیسی با اسکایپ

اصطلاحات انگلیسی خیلی خوب

مثلا می خوایم به انگلیسی بگیم

کلاس ها و محصولات آموزش انگلیسی

پانصد و چهار 504 واژه ی ضروری انگلسی

 

پیوند های مفید:

واژگان ضروری تافل، لغات تافل، 504 واژه ی ضروری انگلیسی، واژگان ضروری آیلتس، لغات آیلتس، ضرب المثل های انگلیسی، اصطلاحات انگلیسی، اصطلاحات انگلیسی خیلی خوب، تست انگلیسی، داستان کوتاه انگلیسی، دانلود منابع انگلیسی، آموزش انگلسی سام، دریافت مدرک معتبر انگلیسی، نمونه پیامک های آموزش انگلیسی سام