Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/page/advantages.of.using.sam' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
مزیت های استفاده از سام - سامانه ی رسمی آموزش انگلیسی ایران | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

مزیت های استفاده از سام - سامانه ی رسمی آموزش انگلیسی ایران

فواید عضویت در سام - سامانه ی رسمی آموزش زبان انگلیسی ایران

شاید اولین موردی که به ذهن افراد خطور کند این باشد که با وجود کتاب های زبان انگلیسی که دوره های سام بر اساس آن ها طراحی شده، دیگر چه نیازی به عضویت در همان دوره ها با همان مطالب است!؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است چرا که، اگرچه این دوره ها با الهام از این کتاب ها طراحی شده اند، اما مطالب ارائه شده در دوره های سام به هیچ وجه شبیه مطالب آن کتاب ها نیستند. از این رو مشترکین سام، این امتیاز را دارند که علاوه بر دسترسی به منابع انگلیسی موجود در کتاب فروشی ها، می توانند از دوره های طراحی شده از همان منابع به صورتی موازی و کمکی استفاده نمایند. حتی طراحی این دوره ها به قدری دقیق است که ما به جرات می توانیم ادعا کنیم، عضویت در سامانه ی آموزش انگلیسی سام، برای مطالعه و یادگیری آن منابع کافی است. چرا که مشترکین سام به جز دریافت لغات دوره های مورد نظر خود، به ازای هر کلمه، چند هم خانواده و مثال هم دریافت می کنند که این کلمات هم خانواده و مثال ها، همگی اضافه بر لغت های استاندارد کتاب های انگلیسی موجود طراحی شده اند.

در ضمن، هیچ یک از پیامک های دریافتی توسط مشترکین سام، از کتاب مورد نظر کپی برداری نشده اند و محتوای آن با تمامی لغت نامه های معتبر بین المللی از جمله OXFORD، LONGMAN، CAMBRIDGE و WEBSTER مطابق هستند. حتی در بیشتر موارد مثال های مورد استفاده در پیامک ها از مثال های موجود در این لغت نامه ها و دیکشنری ها هستند. عدم شباهت مطالب دوره های آموزش انگلیسی سام به کتاب های موجود همان دوره ها، برگ برنده ای برای زبان آموزان انگلیسی عضو این سامانه است. چرا که علاوه بر لغات و مطالب کتاب های زبان انگلیسی موجود، می توانند لغت ها و مثال های بیشتری نیز بیاموزند.

نکته ی قابل توجه این است که مطالب آموزش داده شده توسط سام صرفا برای ارسال به مشترکین نیستند و سام خود را در قبال یادگیری مشترکانش مسئول می داند. در همین راستا امتحانات انگلیسی بر اساس دوره های ارائه شده طراحی شده اند که مشترکین می توانند پس از دریافت مطالب دروه ی مورد نظرشان از طریق پیامک، به وب سایت سام مراجعه کرده و میزان آموخته های خود را مورد امتحان و سنجش قرار دهند. ارائه ی نتایج این امتحانات به مشترکین این امکان را می دهد که یادگیری و میزان برداشت خود از مطالب انگلیسی دریافتی را دائما بسنجند و نسبت به افزایش میزان تلاش یا تمرکزشان اقدام کنند.

از دیگر فواید عضویت در سامانه ی آموزش انگلیسی سام این است که زبان آموزان دیگر محدود به بازه ی زمان و مکان نیستند و می توانند در هر جای ایران که هستند، انگلیسی خود را تقویت و مرور کنند. این امکان به قدری استثنایی است که زبان آموزان می توانند به لطف استفاده از فناوری های نوین آموزش انگلیسی ارائه شده توسط سام، همواره در معرض آموزش زبان انگلیسی قرار داشته باشند و از محبوب ترین و پرکاربردترین وسیله ی دنیای فناوری یعنی تلفن همراه، در جهت ارتقا علم زبان انگلیسی خود استفاده کنند.

علاوه بر این، وب سایت سام (WWW.iSAMiT.COM) یک سامانه ی آموزش انگلیسی تمام عیار است که اعضای آن به صورت کاملا رایگان می توانند از خدمات ارائه شده در این وب سایت استفاده کنند و همواره و در هر جای دنیا که هستند بتوانند به منابع انگلیسی دسترسی داشته باشند. خبر بهتر این که عضویت در این وب سایت، به جز دوره های آموزش پیامکی و برخی دیگر از خدمات آموزشی، به صورت رایگان صورت می پذیرد. لازم به ذکر است که خدمات آموزش انگلیسی پیامکی سام صرفا برای هم وطنان عزیز ایرانی مقیم ایران قابل استفاده است. برنامه هایی در دست اجراست که بتوانیم با استفاده از سامانه های مخابراتی بین المللی، این خدمات را به هم میهنان عزیز مقیم خارج از ایران نیز ارائه دهیم.

مشترکین سام

خصوصیت اصلی این سامانه ی آموزش انگلیسی، گستردگی و قیمت بسیار مناسب خدمات آن است که در نتیجه بازه ی گسترده ای از زبان آموزان را در بر خواهد گرفت. مشترکین این سامانه ی آموزشی را تمامی گروه های سنی، با شغل ها و سطح استعداد های گوناگون، از تمامی شهرها و اقشار مختلف جامعه ی ایرانی تشکیل می دهند و هیچ محدودیتی برای استفاده از انواع خدمات آموزشی این سامانه برای هیچ شخصی وجود ندارد. اصول و سیاست های آموزشی سام، با تمرکز بر استفاده ی هر چه بهتر از ارزشمند ترین دارایی هر انسان یعنی زمان، دائما در تلاش است تا به مشترکین خود خدماتی با کیفیت و معتبر را در راستای آموزش زبان انگلیسی در ایران ارائه دهد.

با استفاده از خدمات آموزش انگلیسی سام و عضویت در دوره های مختلف می توانید از تمامی دقایق و لحظات روز خود به بهترین شکل ممکن و در جهت پیشرفت سطح زبان انگلیسی خود استفاده کنید. علاوه بر این، از دیگر سیاست های سام گنجاندن حد اکثر ارزش افزوده در دوره های ارائه شده از طریق این سامانه است با این تفسیر که هدف ما صرفا ارسال لغات کتاب های زبان موجود در کتاب فروشی ها به شما نیست چرا که اگر قرار بود چنین کاری انجام شود یک زبان آموز می توانست صرفا همان لغات را از کتاب های انگلیسی موجود مطالعه کند. ارزش واقعی استفاده از سامانه ی آموزش زبان انگلیسی سام زمانی معلوم می شود که به جز لغت های استاندارد کتاب های زبان انگلیسی، کارشناسان و طراحان دوره های آموزشی سام تلاش خود را به کار می بندند که تا حد ممکن لغات هم خانواده به انضمام  چندین مثال ارزشمند و معتبر از هر لغت را در پیامک های ارسالی بگنجانند.

لازم به ذکر است که تنها فرستادن لغات در برنامه ها ی آموزشی سام قرار ندارد و مسائل مطرح شده جهت مثال بودند چرا که وب سایت سام 24 ساعته در تمام ایام سال در اختیار شماست و شما می توانید از خدمات متنوع و بی نظیر آن برای بهبود دائم سطح انگلیسی خود استفاده کنید. از طرفی هم در دسترس بودن انگلیسی در هر جا و هر زمان، امکانی است که بهترین شرایط آن صرفا از راه تلفن همراه میسر می شود. انگلیسی را با استفاده از سامانه ی پیشرفته ی آموزش انگلیسی سام، بدون هیچ محدودیتی و با سرعت دلخواه خود بیاموزید. عضو شوید و از دسترسی آسان به یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید. سام... نهایت لذت یادگیری!