Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/page/Shahed.Davoudipour.Founder.and.CEO' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
شاهد داودی پور - مدیر عامل نشر الکترونیک و موسسه فرهنگی سام | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

شاهد داودی پور - مدیر عامل نشر الکترونیک و موسسه فرهنگی سام

درود

پروژه ی آموزش زبان انگلیسی سام و ایده ی آن، بار اول در تابستان 1389 به ذهن من خطور کرد و از همان زمان شروع به کار و برنامه ریزی روی پروژه ی آن کردم. در اوایل طرح، پیچیدگی و گستردگی آن به این حد نبود اما با گذر زمان و مطالعه ی فراوان برای تعالی این پروژه، کم کم ایده ها و طرح های جدیدی را توانستم در ذهنم ساخته و پرداخته کنم و بر اساس آن برنامه ریزی های لازم زمانی و مالی را انجام دهم.

عملا، کار بر روی سامانه، پس از انعقاد قراردادهای لازم برای شروع طراحی وب سایت و برنامه نویسی پیچیده و سنگین این سامانه ی آموزشی، از اردیبهشت 1391 آغاز شد که پس از آن زمان، بنده به انضمام یک گروه 8 نفره روی برنامه نویسی و طراحی دوره های آموزشی این سامانه، تلاشی انصافا و بدون اغراق شبانه روزی داشتیم.

بنده به همراه چند تن از همکارانم در جلساتی 4 الی 5 ساعته فقط و فقط بر روی نحوه ی ارائه ی مطالب، نوع طراحی ها و ایده های جدید، زمان بندی های لازم و همچنین انتخاب منابع مناسب آموزش زبان انگلیسی کار می کردیم.

تمامی افراد دخیل در پروژه ی آموزش زبان انگلیسی سام، از طراحان وب سایت، برنامه نویس ها، گرافیست ها، و از همه مهم تر، طراحان دوره های آموزشی گرفته، تا اصول مدیریتی و مشاوران دخیل در این پروژه را متخصصان همان رشته ها تشکیل داده اند.

اخذ مجوز موسسه فرهنگی و نشر الکترونیک از سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران واحد رسانه های دیجیتال، ثبت این سامانه در وب سایت ساماندهی وبگاه های کشور و موفقیت در اخذ مجوز فعالیت دائم به صورت آنلاین، ثبت موسسه فرهنگی با نام سام فرهنگ پویا زیر نظر و حمایت سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، ثبت موسسه ی سام فرهنگ پویا به صورت قانونی در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری، ثبت ایده ها و طرح های ارائه شده و مالکیت معنوی، مالی و حقوقی این سامانه و ایده های تحت این سامانه در سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و در کمیسیون حقوقی مجلس و همچنین اخذ نماد اطمینان الکترونیکی از سازمان توسعه تجارت الکترونیک تحت نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت حاصل ایمان به هدف و اعتقادی راسخ به پیشرفت بوده است.

تمامی دوره های آموزش انگلیسی طراحی شده توسط متخصصان این سامانه با به روزترین فرهنگ های لغت دنیا و ریزترین و باریک بینانه ترین فیلترهای کیفیتی تطابق دارند. با خیال راحت و با اطمینان 100% عضو این سامانه شوید و دائما با زبان انگلیسی در تماس باشید. این همه زحمت و تلاش برای آسایش و نهایت یادگیری شما هم وطن عزیزم کشیده شده، پس سعی کنید از این سامانه به بهترین نحو ممکن استفاده کنید و دائما در جهت ارتقا سطح زبان انگلیسی خود گام بردارید.

سامانه ی آموزش زبان انگلیسی سام در هیچ کجای دنیا مشابه ندارد و شما هم وطن عزیزم اولین افراد هستید که یادگیری انگلیسی را در این سطح و کیفیت و با این گستردگی تجربه می کنید. پس، از آن لذت ببرید و ما را در جهت بهبود هر چه بیشتر این سامانه ی آموزشی یاری کنید. از شما خواهش می کنم که از ما انتقاد کنید و ایرادهایمان را به ما بگویید. تنها و تنها انتقاد شماست که باعث بهتر شدن ما می شود و ما را از رکود نجات می دهد.

امیدوارم بتوانیم که همواره در کنار شما باشیم و افتخار خدمت گذاری به شما را داشته باشیم.

شاهد داودی پور

بنیان گذار و مدیر عامل مجموعه ی سام

Shahed Davoudipour

Founder and CEO

فایل pdfدانلود کردم پس ورد می

فایل pdfدانلود کردم پس ورد می خواد پسورد چیه؟

ضمن سپاس از سوال شما، اگر دقت

ضمن سپاس از سوال شما، اگر دقت بفرمایید در همان صفحه پسورد نیز ذکر شده است

با سلام و خدا قوت خدمت شما.

با سلام و خدا قوت خدمت شما. آقای داودی پور عزیز کارتون عالیه من تازه وارد این سایت شدم و از دیدن این همه تنوع لذت بردم.سوال من اینه که آیا در راستای کتابهای جدید پایه های متوسطه اول ومتوسطه دوم تا بحال کاری انجام داده اید؟ویا ایده ای در این رابطه دارید؟ من امیدوارم برای دانش آموزان این پایه ها بتوانید کاری انجام دهید. با تشکر

از طریق ارسال پیامک به شما

از طریق ارسال پیامک به شما پاسخ داده شد