Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/iNAMES-introduction' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
iNAMES - کانون ملی ساماندهی خدمات نوین آموزشی ایران | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

iNAMES - کانون ملی ساماندهی خدمات نوین آموزشی ایران

آی نیمز iNAMES چیست و چه هدفی را دنبال می کند؟

- واژه ی iNAMES مخفف عبارت Iran's National Association of Modern Educational Services یا همان کانون ملی ساماندهی خدمات نوین آموزشی ایران می باشد که با هدف ارتقا سطح خدمات آموزشی به خصوص خدمات آموزشی در زمینه ی زبان انگلیسی برای همه ی موسسات و مراکز آموزشی ایران ایجاد شده است. موسسات و کلیه مراکز آموزشی در هر جای ایران که باشند می توانند با عضویت در این کانون، علاوه بر بهره مندی بی نظیر از خدمات نوین آموزشی، فرصتی طلایی برای راحت دیده شدن و ارتباط با سایر مراکز و اساتید را نیز داشته باشند. در واقع آی نیمز iNAMES نخستین تشکل رسمی صنفی برای موسسات و مراکز آموزشی فعال در زمینه ی آموزش و تولید آثار زبان انگلیسی محسوب می شود. این کانون با هدفمند کردن خدمات و فعالیت های تمامی مراکز فعال در امر ارائه ی خدمات آموزش زبان انگلیسی، در راستای توسعه ی فعالیت های علمی اعضای خود نیز تلاش می کند و با ایجاد شبکه ای در هم تنیده از موسسات و مراکز آموزشی فعال در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی، با همکاری و مساعدت تمامی اعضا، سعی در ارتفا سطح و کیفیت انگلیسی در ایران دارد.

چه کسانی می توانند عضو iNAMES شوند؟

- کلیه ی موسسات و مراکز آموزشی رسمی و غیر رسمی، با داشتن یک پانل کاربری جامع در کانون ملی iNAMES می توانند عضو این مرکز باشند و ضمن ارائه ی خدمات آموزشی الکترونیکی و غیر الکترونیکی به صورت گسترده، فرصت مناسبی را برای شناساندن خدمات مرکز آموزشی خود به تمام علم آموزان و زبان آموزان ایرانی در سراسر دنیا داشته باشند. در ادامه ی مطلب می توانید یک نمونه از پانل کاربری اعضای iNAMES را ملاحظه فرمایید.

آی نِیمز iNAMES زیر نظر کدام سازمان یا موسسه اداره می شود و مزایای آن چیست؟

کانون ملی ساماندهی خدمات نوین آموزشی ایران iNAMES زیر نظر موسسه فرهنگی دیجیتالی سام و تحت حمایت سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران راه اندازی شده است. متولی اصلی این کانون موسسه فرهنگی دیجیتالی سام، نماینده و متولی سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام - آی سامیت دات کام www.isamit.com - است که تمامی خدمات این کانون نیز در بستر سامانه ی آموزشی سام ارائه می شود. در ادامه ی مطلب می توانید مزایای بی شمار و بی نظیر عضویت در iNAMES را مطالعه کنید. همچنین با کلیک روی اینجا، می توانید در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

         

 

         

 

آیا افراد و اشخاص هم می توانند در iNAMES عضو شوند؟

- بله، تمامی اشخاص و متخصصان در زمینه آموزش زبان انگلیسی می توانند در iNAMES عضو شوند. تمامی متخصصان و مدرسان زبان انگلیسی برای معرفی و گسترش خدمات آموزشی خود می توانند به صورت شخصی در iNAMES عضو شوند تا یک پانل کاربری اختصاصی به ایشان تعلق بگیرد. مزایای عضویت در کانون ملی ساماندهی خدمات نوین آموزشی ایران iNAMES بیشمار هستند از جمله: 1) امکان معرفی تخصص و خدمات شخصی شما -2) امکان ایجاد درگاه پرداخت آنلاین برای خدمات شما -3) امکان ارائه مدارک و دستیابی های شما در این کانون -4) راحت تر دیده شدن و پیدا شدن -5) امکان دسترسی به شما از تمامی نقاط جهان -6) ایجاد پانل کاربری و لینک با نام دلخواه خودتان -7) امکان ارتباط با دانشجویان دانش آموزان تان در همه جا و هر زمان -8) امکان ارتباط شبکه ای با تمامی مدرسان و فعالان زمینه ی آموزش زبان انگلیسی در تمام استان های ایران -9) امکان درخواست مدرک معتبر زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد، موسسه فرهنگی سام و دانشگاه شهید بهشتی برای دوره های آموزشی ارائه شده توسط شما برای زبان آموزان تان -10) امکان ارتباط گسترده و ارائه ی انواع خدمات آموزشی از جمله دانود منابع به صورت رایگان، ارائه انواع دوره های آموزشی حضوری و غیر حضوری با امکان درگاه پرداخت آنلاین و همچنین دوره های آموزشی از طریق اسکایپ و پیامک و امکان چاپ و تکثیر انواع منابع آموزشی طراحی شده توسط شما. تمامی امکانات یاد شده هم برای اشخاص و هم برای مراکز آموزشی قابل ارائه می باشند.

 

پانل کاربری که در اختیار مراکز آموزشی و یا اشخاص علاقه مند به گسترش سطح و کیفیت خدمات آموزشی خود قرار می گیرد به صورت زیر خواهد بود. این پانل حاوی یک تصویر که حاوی نام، تبلیغ، شعار خواهد بود که از طرف شما در اختیار iNAMES گذاشته می شود و مراحل طراحی روی آن صورت می پذیرند. تمامی طراحی ها توسط iNAMES انجام می شوند. همچنین مطالب مربوط به هر بخش را با هماهنگی خودتان در آن بخش قرار می دهیم و تمامی فعالیت های لازم برای راحت دیده شدن و پیدا شدن را روی آن مطالب انجام می دهیم. یکی از مزایای عضویت در این کانون، عدم نیاز به صرف زمان برای بهتر کردن و گسترش خدمات پانل کاربری تان است. پس از عضویت، تنها با یک پست الکترونیک یا ایمیل تمامی تغییرات مورد پسند شما اعمال می شوند و هیچ محدودیتی هم در این تغییرات وجود ندارد.

 

 

در این بخش (زیر تصویر موسسه، مرکز آموزشی یا شخص شما) یک توضیح حد اکثر 500 کلمه ای برای معرفی موسسه و یا خدمات شما قرار خواهد گرفت. توضیحات بیشتر در بخش های تکمیلی می توانند قرار بگیرند. نام صفحه و آدرس لینک آن هم طبق نظر شما و متناسب با نام مرکز آموزشی شما و شخص خودتان انتخاب می شود.

 

در زیر می توانید بخش های مختلف مربوط به پانل کاربری تان را مشاهده کنید. توضیحات مربوط به هر بخش را می توانید بعد از تصاویر بیابید. بازدیدکنندگان می توانند با کلیک روی هر تصویر، به بخش های مربوطه دسترسی داشته باشند.

 

    

    

    

    

    

    

 

- دوره های آموزشی: در این بخش می توانید انواع دوره ها و خدمات آموزشی ارائه شده در مرکز آموزشی خود را معرفی کنید. از این بخش می توانید به عنوان یک درگاه پرداخت برای دوره های حضوری و همچنین ارائه ی انواع خدمات آموزشی غیر حضوری (آنلاین، آموزش از طریق اسکایپ، دوره های پیامکی و غیره) استفاده کنید. برای هر دوره یک تصویر و مطلب کوتاه برای معرفی آن در نظر گرفته خواهد شد. با کلیک روی تصویر، افراد می توانند به درگاه پرداخت دوره دسترسی داشته باشند. در پایان دوره های آموزش انگلیسی به صورت پیامکی، لینک یک آزمون به صورت خودکار در بخش "امتحانات" در پانل کاربری هر زبان آموز قرار می گیرد و از طریق پیامک به شخص اطلاع داده می شود تا میزان یادگیری خود از دوره را از طریق این آزمون بسنجد. برای ملاحظه ی نحوه نمایش خدمات و دوره های آموزشی خود می توانید اینجا را کلیک کنید. این لینک به عنوان مثال در اختیار شما قرار گرفته تا درک ملموسی از نحوه ی نمایش دوره های آموزشی مرکز آموزشی خود داشته باشید.

- آزمون های آنلاین: به منظور گسترش بازه و همچنین بهتر کردن سطح کیفی خدمات ارائه شده توسط مرکز آموزشی خود، از این بخش در جهت ارائه ی خدمات آزمون های آنلاین انگلیسی استفاده کنید. در پایان هر آزمون هر زبان آموز می تواند نتیجه ی آزمون به انضمام پاسخ های درست و غلط و همچنین نمره ی کسب شده در آزمون را مشاهده کند. نتیجه ی هر آزمون در پانل کاربری هر زبان آموز ثبت می شود لذا ایشان می توانند روند پیشرفت و نمرات خود را ملاحظه کنند. همچنین یک بخش جداگانه در بخش "تست انگلیسی" این سامانه با نام و لوگوی مرکز آموزشی شما ایجاد خواهد شد که شما می توانید تنها با در اختیار گذاشتن فایل های منابع آزمون های خود، پس از چند ساعت آن ها در قالب امتحانات قابل استفاده از طریق اینترنت در دست داشته باشید. در هیچ یک از این مراحل، زحمتی به دوش شما نیست.

- منابع قابل دانود: در این بخش هر مرکز آموزشی می تواند تا حجم 100 مگابایت مطلب و منبع قابل دانلود در اختیار زبان آموز خود و سایر زبان آموزانی که از وب سایت بازدید می کنند قرار دهد. یک بخش جداگانه نیز در بخش "دانلود" وب سایت با نام مرکز آموزشی شما ایجاد خواهد شد. نظم و نحوه ی ارائه ی بی نظیر منابع قابل دانلود در این سامانه را به جرات در هیچ سامانه ی آموزشی دیگر مشاهده نخواهید کرد پس ارائه ی مطالب قابل دانلود به صورت نظام مند و راحت، تاثیر به سزایی در رضایت مشتریان و زبان آموزان شما خواهد داشت. برای اضافه یا کم کردن هر یک از بخش های پانل کاربری تان تنها می توانید از طریق ایمیل یا یک تماس کوتاه تغییرات مورد نظرتان را اعمال نمایید.

- ساعات کلاس ها: در این بخش می توانید شرایط و ساعات انواع دوره های ارائه شده توسط مرکز آموزشی تان را به اطلاع برسانید.

- مطالب خواندنی: در این بخش می توانید انواع مقالات به انگلیسی یا فارسی، داستان های انگلیسی یا هر مطلبی که فکر می کنید می تواند برای مشتریان یا زبان آموزان تان جالب توجه باشد را قرار دهید. تنها با یک ایمیل یا تلفن! ما بقیه ی کار را برای تان انجام می دهیم.

- معرفی اساتید: اساتید مرکز آموزشی شما اعتبار شما هستند پس می توانید با استفاده از این بخش به معرفی آن ها بپردازید. امکان قراردادن تصویر و هر توضیحی که مورد دلخواه شماست امکان پذیر است. همچنین، این کار باعث دلگرمی اساتید موسسه شما خواهد شد و به طور مستقیم و شفاف این پیام را به ایشان می رسانید که بودن با آن ها را مهم می دانید و برای زحمات آن ها ارزش قائلید.

- تخفیف ها و جوایز: برای اعلام دوره های تخفیفی و همچنین اعطای جوایز خاص، این بخش می تواند کمک فراوانی به تشویق زبان آموزان تان بکند.

- اطلاعیه ها و اخبار: اخبار و اطلاعیه های مهم مرکز آموزشی خود را با دانشجویان تان به اشتراک بگذارید و نبض وقایع و پیشرفت های تان را با ایشان سهیم شوید. خبرتان را به iNAMES ارسال کنید، ما بقیه ی کارها را انجام می دهید.

- استانداردها و مجوزهای قانونی: داشتن مجوزها، استانداردها و تقدیرنامه های مرکز آموزشی شما نشان دهنده ی تاکید شما بر کیفیت خدمات آموزشی است و در معرض دید قرار دادن آن ها حیاتی است.

- ارتباط با ما: در این بخش می توانید کلیه ی راه های ارتباطی با مرکز آموزشی خود را معرفی کنید. این راه های ارتباطی شامل تلفن، فکس، پست الکترونیک، شماره تلفن همراه، وب سایت، آدرس و غیره می شود. حتی می توانید تصویر نقشه ی گوگل مپ مرکز آموزشی خود را نیز ضمیمه کنید. ما تمام این کارها را برای تان انجام می دهیم!!!

- درباره ما: خود را معرفی کنید! اندازه ی این معرفی اهمیتی ندارد، مهم این است که شما می توانید خود را در این بخش به هر میزان که می خواهید معرفی کنید و هیچ زحمتی هم برای تان نخواهد داشت. کافیست که مطلب دلخواه تان را به هر اندازه که باشد بنویسید و به ما ارسال کنید. ما بقیه ی کارها را برای تان انجام می دهیم. در این بخش اگر دوست داشتید، می توانید تصاویری هم از ساختمان و فضای داخلی مرکز آموزشی خود بگنجانید.

- شعبات: اگر مرکز آموزشی شما شعباتی نیز دارد، می توانید تمامی آن شعبات را با ذکر آدرس و تصویر معرفی کنید تا زبان آموزان بتوانند کل مجموعه ی آموزشی شما را تنها با چند کلیک پیدا کنند.

 

نکات قابل توجه:

- کلیه ی موسسات ایران می توانند از این خدمات استفاده کنند و شبکه ای از موسسات و مراکز آموزشی به هم پیوسته را ایجاد کنند.

- اگر تعداد مراکز آموزشی استفاده کننده از این خدمات در هر استان به بیش از 5 موسسه برسد، یک بخش جداگانه و طبقه بندی شده برای آن استان در iNAMES ایجاد می شود. مزیت این کار کاملا واضح است چرا که استفاده کنندگان از خدمات آموزشی می توانند مجموعه ای از موسسات هر استان را ملاحظه کنند و با توجه به آدرس هر موسسه و همچنین دیدن بازه ی خدمات ارائه شده توسط هر یک از آن ها، بهترین مرکز آموزشی را انتخاب کرده و با آن تماس بگیرند.

- با عضویت در iNAMES هر موسسه می تواند به سفارش ساخت 10 دوره ی آنلاین اقدام نماید. این دوره ها می توانند درگاه پرداخت برای دوره های حضوری مرکز آموزشی شما و یا دوره های آموزش انگلیسی بر مبنای سیستم M-Learning (یادگیری انگلیسی از طریق موبایل و پیامک) سام باشد. هزینه ی ایجاد دوره های بیشتر در سامانه مبلغ 75 هزار تومان است البته به ازای پرداخت آبونمان سالیانه می توانید نسبت به سفارش ایجاد سه دوره به صورت رایگان اقدام فرمایید. --توجه: با پرداخت مبلغ عضویت شما در iNAMES، ده 10 دوره به صورت رایگان برای مرکز آموزشی شما ایجاد خواهد شد.

- عضویت شما در iNAMES باعث بالا رفتن رتبه ی SEO شما در Google می شود. چرا که حضور انبوهی از موسسات، مراکز آموزشی و اشخاص متخصص در این سامانه باعث ایجاد شبکه ای گسترده از اطلاعات مربوط به خدمات آموزش زبان انگلیسی خواهد شد که طبعا باعث بالاتر رفتن رشد ترافیک وب سایت موسسه شما خواهد شد. در صورتی که وب سایت ندارید، پانل کاربری شما در iNAMES پاسخگوی کلیه ی نیازهای شما خواهد بود و افراد می توانند شما را به راحتی در Google گوگل پیدا کنند.

- مراکز آموزشی عضو در iNAMES می توانند برای دوره های آموزشی خود درخواست صدور مدرک معتبر داشته باشند. تمامی مدارک زیر نظر موسسه فرهنگی سام و از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین گروه نوآوران زبان زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی صادر خواهند شد. تمامی مدارک صادر شده حاوی لوگوی وزارت فرهنگ و ارشاد، لوگوی دانشگاه شهید بهشتی، مهر محو و برچسب مخصوص خواهند بود. در پایان هر دوره ی آموزشی، اعضای iNAMES می توانند با ارسال درخواست مدرک از طریق فرم تماس در همین وب سایت، مدارک زبان آموزان خود را از طریق پست دریافت نمایند.

- تمامی موسسات عضو در iNAMES یک لوح، حاوی اطلاعات کامل عضویت خود در سامانه iNAMES به صورت پستی از طرف موسسه سام دریافت خواهند کرد.

- تمامی اعضای iNAMES می توانند نسبت به چاپ آثار خود چه به صورت چاپی و چه به صورت الکترونیکی (پیامکی، کارت شارژ آموزشی، انواع حامل های دیجیتال مانند سی دی و غیره) با همکاری موسسه سام اقدام نمایند. تمامی آثار چاپ شده حاوی هولوگرام وزارت فرهنگ و ارشاد خواهند بود. پخش گسترده ی این آثار در شبکه ی فروش کشور باعث مطرح بودن دائمی نام و برند موسسه و خدمات آموزشی شما خواهد شد.

- تمامی اعضای iNAMES می توانند نمایندگی فروش محصولات آموزش انگلیسی سامانه ی آی سامیت دات کام را در محل موسسه خود با درصد سود قابل توجه داشته باشند.

- تمامی اعضا می توانند نسبت به سفارش تولید آثار آموزشی سفارشی به صورت کارت شارژهای آموزش انگلیسی حامل لوگوی مرکز آموزشی خود اقدام نمایند. ارائه ی سطح وسیعی از خدمات آموزشی آنلاین و پیامکی تخصص آی سامیت دات کام و موسسه فرهنگی و انتشاراتی سام است. هیچ محدودیتی در تیراژ تولید آثار وجود ندارد و حداقل سفارش می تواند 1000 عدد باشد. برای اطلاع بیشتر از کارت شارژهای آموزش انگلیسی سام می توانید اینجا را کلیک کنید.

- موسسات، مراکز آموزشی و یا حتی اشخاص می توانند تقاضای نمایندگی انحصاری خدمات iNAMES در استان محل سکونت خود را داشته باشند. نماینده ی محترم iNAMES در هر استان حق معرفی موسسات متقاضی به کانون ملی ساماندهی خدمات نوین آموزشی ایران را دارد و به ازای هر قرارداد جذب موسسه در iNAMES، دوازده 12 درصد از مبلغ قرارداد را به عنوان هدیه دریافت خواهد کرد.

- هزینه ی ایجاد تمامی خدمات ذکر شده در بالا برای هر مرکز آموزشی تنها مبلغ 2 میلیون تومان است. ویژگی این امر این است که شما نیازی به صرف وقت برای مدیریت محتوای پانل مرکز آموزشی خود ندارید. دستور از شما، عمل از ما! پانل کاربری شما و معرفی خدمات تان تا ابد در دسترس تمامی زبان آموزان خواهد بود! این هزینه برای ارائه ی خدمات ذکر شده به طور کامل بوده و در صورت کم شدن هر یک از بخش ها بنا به نوع و کاربرد آن بخش، هزینه ای از مبلغ کل کسر خواهد شد به این صورت که اگر موسسات، مراکز آموزشی و اشخاص به بخش هایی از پانل خود نیاز نداشتند، مبلغ پرداختی کل کمتر خواهد شد.

- هر مرکز آموزشی در 95 درصد قیمت دوره های حضوری آموزشی خود سهیم است. 5 درصد از قیمت هر دوره به دلیل تراکنش ها و خدمات بانکی کسر خواهد شد و 95 درصد باقیمانده ظرف مدت کمتر از 72 ساعت به حساب شما واریز می شود. داشتن یک درگاه پرداخت آنلاین برای آسان تر کردن دریافت مبلغ از زبان آموزان تان بسیار مهم است. همین امر باعث آسایش خاطر و رضایتمندی استفاده کنندگان از خدمات شما نیز خواهد شد. لازم به ذکر است که درگاه پرداخت این مجموعه زیر نظر شرکت پرداخت امن پاسارگاد، زیر نظر بانک پاسارگاد می باشد.

- هر مرکز آموزشی، در صورت ارائه خدمات آموزش انگلیسی از طریق پیامک تحت سامانه آی سامیت دات کام www.isamit.com، در حداقل 25 درصد درآمد کل دوره سهیم خواهد بود. این روش بهترین راه برای شروع ارائه ی خدمات نوین به زبان آموزان خود و همچنین راهی منطقی برای ایجاد درآمد آنلاین است. توجه بفرمایید که شراکت موسسات و مراکز آموزشی در 25 درصد کل مبلغ هر دوره است نه 25 درصد از سود آن. پر واضح است که سود حاصله به صورت خالص خواهد بود و هزینه های جاری کار از مبلغ درآمد شما کسر نخواهد شد و تمامی آن ها به عهده ی موسسه فرهنگی سام خواهد بود.

- با عضویت در iNAMES می توانید در بخش آزمون های آنلاین خود نسبت به سفارش ایجاد 20 آزمون (هر آزمون 5 سوال) به صورت رایگان اقدام فرمایید. هزینه ی ایجاد هر آزمون پس از استفاده از سقف ایجاد آزمون مبلغ 25 هزار تومان به ازای هر آزمون است. با پرداخت آبونمان سالیانه ی عضویت در iNAMES می توانید از امکان سفارش 7 آزمون دیگر به طور رایگان بهره مند شوید و خدمات مرکز آموزشی خود را گسترش دهید.

- در صورت تمایل موسسات و مراکز آموزشی به افزایش حجم مرکز دانلود خود می توانند با پرداخت 82 هزار تومان به ازای هر 100 مگابایت، حجم بخش دانلود پانل کاربری خود را افزایش دهند.

- آبونمان سالیانه ی استفاده از خدمات iNAMES تنها مبلغ 318 هزار تومان است. دلیل این آبونمان تامین هزینه های جاری نگهداری از سامانه و همچنین ایجاد ارتباط دائم شما با خدمات پانل کاربری تان است. شما در هر لحظه می توانید نسبت به تغییر، کم یا اضافه کردن خدمات ارائه شده در پانل کاربری تان اقدام کنید و ارائه ی دائم این خدمات از سوی موسسه سام و iNAMES مستلزم دریافت این آبونمان است. با این حال اگر فکر می کنید مطالب یا محتوای شما در پانل کاربری تان پاسخگوی نیازهای شماست و احتیاجی به تغییرات و یا گسترش پانل کاربری تان ندارید، صرفا با پرداخت مبلغ 132 هزار تومان این آبونمان را پرداخت نمایید. --توجه: تغییر و اضافه کردن محتوا از طرف مرکز آموزشی شما باعث بهتر دیده شدن خدمات و نام شما در موتورهای جستجو خواهد شد.

- هر موسسه، مرکز آموزشی یا فردی که تمایل به استفاده از تمامی خدمات پانل کاربری در iNAMES نداشت، و تنها به دنبال معرفی خدمات و مطرح کردن نام خود در این کانون است می تواند صرفا با پرداخت مبلغ 437 هزار تومان در کانون ملی ساماندهی خدمات نوین آموزشی ایران عضو شود.

- راه ارتباطی شما با iNAMES از طریق پست الکترونیک info@isamit.com یا شماره تلفن 77945733-021 است. از هر یک از این دو راه آماده ی خدمت گذاری هستیم.

iNAMES آی نیمز - یک راهکار علمی، ساده و عملی برای ایجاد شبکه ی مستحکم آموزشی در سراسر ایران برای ارائه ی خدمات آموزش زبان انگلیسی است. تشکل صنفی iNAMES، باعث افزایش سطح خدمات و کیفیت ارتباط مرکز آموزشی شما با زبان آموزان است.

- تمامی حقوق استفاده از برند، نام و خدمات iNAMES به صورت رسمی تحت حمایت قانون کپی رایت و حقوق برند قرار دارد لذا هر گونه استفاده از برند، لوگو و نام این کانون بدون هماهنگی قبلی با آی سامیت دات کام پیگیری قانونی در پی خواهد داشت.

- می توانید با کلیک روی تصویر زیر به صفحه ی عضویت در کانون ملی ساماندهی خدمات نوین آموزشی ایران - iNAMES دسترسی داشته باشید.