Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/faq' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
سوالات متداول | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

سوالات متداول

1)  آی سامیت دات کام www.isamit.com چیست و چه کاری انجام می دهد؟

isamit.com اولین سامانه ی رسمی آموزش انگلیسی ایران است که اولین در نوع خود اولین سامانه ی رسمی فعال در زمینه ی توسعه ی روش های نوین آموزش انگلیسی در ایران و جهان محسوب می شود. این سامانه تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران فعالیت می نماید. مجری این طرح موسسه فرهنگی و نشر الکترونیک سام می باشد .

2)  آیا برای عضویت در این وب سایت می بایست مبلغی بپردازیم؟

خیر، عضویت در سام کاملا رایگان است و می توانید به راحتی و با ورود به بخش "ثبت نام" از خدمات گسترده ی آموزشی این سامانه استفاده کنید.

3) نحوه ی استفاده از دوره های آموزش انگلیسی سام به چه صورت است؟

پس از عضویت در سامانه و تعریف و تایید شماره تلفن همراه خود، تعداد پیامک دریافتی مورد دلخواه شما و همچنین بازه ی زمانی که در آن مایل به دریافت پیامک هستید، می توانید تنها با کلیک کردن روی دوره ی آموزشی مورد نظر خود، از طریق درگاه خرید اینترنتی این وب سایت، دوره ی مورد نظر را برای خود فعال سازید. برای اطلاع از نحوه ی "ثبت نام" در وب سایت و دسترسی به بخش "راهنمای سایت" اینجا را کلیک کنید.

4) دوره را خریدم اما پیامکی برای بنده نیامده و چیزی دریافت نکردم؟

دوره ی آموزش انگلیسی شما بلافاصله پس از عضویت شما در وب سایت فعال نمی شود. پس از انجام فرآیند خرید و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن تنظیمات پانل کاربری خود، ظرف 24 ساعت دوره برای شما به صورت خودکار فعال خواهد شد. برای اطلاع از نحوه ی "ثبت نام" در وب سایت و دسترسی به بخش "راهنمای سایت" اینجا را کلیک کنید.

5) آیا با عضویت در دوره های آموزش انگلیسی سام، مبلغ خاصی را می بایست روی قبض تلفن همراه مان بپردازیم؟

خیر، به هیچ وجه، تمام هزینه ی عضویت شما به صورت آنلاین قابل پرداخت است و لذا نگران آن مورد نباشید و مطمئن باشید که نیاز به پرداخت هیچ مبلغ اضافه ای روی قبض تلفن همراه خود ندارید. این مسئله در مورد سیم کارت های دائمی و اعتباری یکسان است.

6) آیا در صورتی که دوره ای را به اشتباه عضو شوم، امکان بازپس گرفتن مبلغ پرداختی را دارم؟

خیر، به دلیل الکترونیکی بودن کلیه ی سامانه های متصل به وب سایت این امکان برای شما زبان آموز گرامی وجود ندارد. پس، از شما خواهشمندیم که در انتخاب دوره ی مورد نظر خود کمال توجه را داشته باشید.

7) آیا می توانم تنظیمات دریافت پیامک را در هر زمان از عضویتم در دوره تغییر دهم؟

بله حتما، شما می توانید در هر زمانی که مایل باشید تعداد پیامک دریافتی، و همچنین بازه ی زمانی دریافت پیامک را از طریق بخش "تنظیمات تلفن همراه"در پانل کاربری خود تغییر دهید. فقط به خاطر داشته باشید که تغییرات اعمال شده توسط شما از 24 ساعت بعد فعال خواهند شد. پس این تغییرات را تا قبل از ساعت 12 بامداد (نیمه شب) همان شب انجام دهید.

8) آیا می توانم به طور همزمان در چند دوره ی آموزشی عضو شوم؟

خیر، سامانه این اجازه را به کاربران نمی دهد لذا اگر از میزان یادگیری بالایی برخودار هستید می توانید تعداد پیامک دریافتی در روز را برای خود به هر میزان که مایل بودید بالا ببرید تا دوره ی آموزشی تان را زودتر پوشش دهید و بتوانید دوره ی بعدی را ثبت نام نمایید.

9) مثلا اگر به هر دلیلی مجبور شدم که خط تلفن همراه خود را عوض کنم، تکلیف دوره ای که در آن عضو بوده ام و پیامک دریافت می کرده ام م چه می شود؟

شما می توانید حتی شماره تلفنی که برای پانل کاربری خود در بخش "تنظیمات تلفن همراه" تعریف کرده اید را در هر زمان از عضویت تان در هر دوره ای تغییر دهید و می توانید از فردای آن روز پیامک های آموزش انگلیسی تان را روی خط تلفن همراه دیگری دریافت نمایید. شما می توانید این کار را با حذف کردن شماره ی قدیمی و وارد کردن شماره جدیدتان انجام دهید.

10) من امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی را برای خود خود غیرفعال کرده ام. آیا برای دریافت پیامک های آموزشی از وب سایت نیاز دارم که این امکان را برای خط خود فعال کنم؟

بله حتما، فعال بودن امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی برای خط شما بسیار حیاتی است چرا که در صورت غیر فعال بودن این مورد بر روی خط شما، شما قادر به دریافت هیچ گونه پیامک از طرف وب سایت نخواهید بود.

11) از کجا بفهمم که امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی برای خط تلفن همراهم فعال است یا غیرفعال؟

پیش از هر چیز پیشنهاد همه ی ما این است که این امکان را هیچ گاه برای خط خود غیرفعال نکنید چرا که همه ی پیامک ها تبلیغاتی نیستند. یک راه این است که دقت کنید آیا در طول روز پیامک تبلیغاتی بر روی تلفن همراه تان دریافت می کنید یا خیر که عدم دریافت هر گونه پیامک تبلیغات در طول روز به معنی غیر فعال بودن این امکان برای خط تلفن همراه شماست. یک راه بسیار ساده ی دیگر نیز وجود دارد که از فعال یا غیرفعال بودن این امکان مطمئن شوید. پس از عضویت، شماره ی تلفن همراه خود را که در بخش "تنظیمات تلفن همراه" در پانل کاربری تان وارد می کنید، اگر کد تاییدی که روی صفحه ی نمایش رایانه تان مشاهده می کنید را روی تلفن همراه تان نیز در قالب یک پیامک از شماره ی  30008015 دریافت نمودید، نشان دهنده ی این است که دریافت پیامک های آموزشی برای شما از طرف سامانه ی آموزش انگلیسی سام با هیچ گونه مشکلی مواجه نخواهد شد. البته گاهی اوقات هم ممکن است که پیامک ارسالی از طرف وب سایت به تلفن همراه شما نرسد. در این مواقع یک دقیقه صبر کنید و مجددا برای ثبت شماره ی همراه خود در وب سایت تلاش کنید. اگر پیامک حاوی کد تایید را از وب سایت دریافت کردید که می توانید به عضویت در دوره ی مورد نظرتان ادامه دهید و اگر هیچ پیامکی دریافت نکردید و مطمئن بودید که امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی روی تلفن همراه شما غیرفعال است، به سوال بعد رجوع کنید.

12) چگونه می توانم امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی را روی تلفن همراهم مجددا فعال نمایم؟

دارندگان خطوط ایرانسل می توانند با تماس با پشتیبانی شرکت ایرانسل به شماره ی 700، پس از ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر فعال سازی مجدد این امکان ثبت نمایند. دارندگان خطوط همراه اول نیز می توانند با تماس با شماره ی  9990 پس از ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر فعال سازی مجدد این مورد ثبت نمایند.

راهنمای سریع

برای صرفه جویی در زمان شما، مشترکین عزیز همراه اول می توانند نحوه ی فعال سازی یا لغو امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی بر روی خط تلفن همراه خود را در زیر مشاهده کنند:

فعال سازی: ارسال عدد 2 (لاتین) به شماره 8999

لغو: ارسال عدد 1 (لاتین) به شماره 8999

مشترکین عزیز خطوط ایرانسل نیز می توانند نحوه ی فعال سازی یا لغو امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی را در زیر مشاهده فرمایند:

فعال سازی: ارسال عدد 1 (لاتین) به شماره 5005

لغو: ارسال عدد 2 (لاتین) به شماره 5005