Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/TTC.classes' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
چگونه انگلیسی را تدریس کنیم - کلاس های TTC در سام | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

چگونه انگلیسی را تدریس کنیم - کلاس های TTC در سام

معرفی دوره‌های تربیت مدرس سام TTC

موسسه فرهنگی – آموزش سام با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دوره‌های فوق تخصصی و حضوری تربیت مدرس (Teacher Training Course) برگزار می‌کند. محتوای این دوره شامل چکیده‌ای از مباحث کاربردی اصول و روش تدریس (Teaching Methodology) و همچنین روانشناسی یادگیری زبان (Teaching Psychology) است که هر یک منطبق با سرفصلهای دانشگاهی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های آموزش زبان انگلیسی طراحی شده‌اند. پس از گذراندن دوره‌ی اصول و روش تدریس که به کاربردی‌ترین مباحث آموزش زبان می‌پردازد، توانایی تدریس شما تنها محدود به یک دوره کتاب خاص نخواهد بود، چرا که با بکارگیری اصول آموزش داده شده، شما به عنوان یک متخصص آموزش زبان قادر خواهید بود این اصول بنیادین را در تدریس هر کتابی به کار گیرید. به علاوه، آشنایی با مکاتب روانشناسی مختلف فراگیری زبان و شخصیت‌شناسی زبان‌آموزان به شما کمک می‌کند دید بازتری نسبت به شیوه‌های گوناگون یادگیری زبان داشته و تدریس خود را با مدل یادگیری هر یک از زبان‌آموزانتان منطبق کنید.

اگرچه تسلط بر اصول تئوریک آموزش زبان یکی از شروط لازم تدریس است، به‌تنهایی تضمین‌گر موفقیت مدرس نخواهد بود، چرا که یکی از پرچالش‌ترین جنبه‌های تدریس، اداره‌ی کلاس است. آموزش تکنیکهای اداره کلاس، نحوه‌ی برخورد با زبان‌آموزان و پاسخگویی به سؤالات آنها، بکارگیری روشهای مختلف برای تشویق زبان آموزان به شرکت در فعالیتهای کلاسی و تکنیکهای حل تمرین گروهی از جمله مباحثی هستند که در دوره‌ی مدیریت کلاس و اصول کلاس داری (Class Management) به آنها پرداخته می‌شود.

مدرسین این دوره‌ها نه تنها جزء ممتازین علمی در رشته‌‌ی آموزش زبان انگلیسی می‌باشند، بلکه همگی تحت‌نظر مجرب‌ترین اساتید دانشگاهی در زمینه‌های مربوط تعلیم دیده‌اند تا مفاهیم عمیق آموزشی را با بیانی ساده و قابل‌فهم به علاقمندان به این رشته منتقل نمایند. جدیت این مدرسین در امر تدریس و سختگیری در آزمون علمی و عملی پایان دوره از دیگر وجوه تمایز این دوره نسبت به سایر دوره‌های تربیت مدرس است که در اکثر مؤسسات، صرفاً جنبه‌ی صوری جهت استخدام نیرو دارند. ما اطمینان داریم که دوره های TTC (تربیت مدرس) سام، رضایت شما جلب می کنند. روش تدریس انگلیسی مهارتی است که تا همیشه با شما می ماند و سرمایه گذاری شما روی این بخش از توانایی هاتان می تواند تاثیر بسیار مثبتی در روند پیشرفت کاری شما داشته باشد.

شرکت در مجموعه‌ی این سه دوره، از یک سو شما را با اصول علمی و عملی آموزش زبان آشنا خواهد کرد و از سوی دیگر موجب تقویت اعتمادبه‌نفس شما خواهد شد. اعطای مدرک رسمی مورد تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران به شرکت‌کنندگان در پایان هر یک از این دوره‌ها، حسن‌ختام این تجربه‌ی ماندگار در زمینه‌ی تربیت مدرس و اولین گام در جهت تحول‌ مهارت آموزش شما خواهد بود. برای اطلاع از نحوه ی شرکت در این دوره ها، روی تصویر زیر کلیک کنید.