Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/TOEFL.sample.sms' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
نمونه پیامک های دوره ی آموزش واژگان تافل سام | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

نمونه پیامک های دوره ی آموزش واژگان تافل سام

در زیر می توانید نمونه پیامک های آموزش واژگان تافل سام را ملاحظه فرمایید. پیامک اول حاوی واژه ی اصلی است که به همراه 3 الی 4 هم خانواده آمده است. این هم خانواده ها با دقت و ریزبینی بسیار زیادی انتخاب شده اند اما به خاطر داشته باشید که هیچ واژه ی هم خانواده ای در زبان انگلیسی نمی تواند به طور کامل به جای دیگری به کار رود. اما دانستن تمامی واژه های ارسالی برای زبان آموزان سطح تافل ضروری است. کلیه ی پیامک ها به همین صورت هستند که اول معنی واژه، سپس واژه ی اصلی و بعد 3 الی 4 هم خانواده ی انگلیسی را ملاحظه خواهید کرد.

 

 

پس از دریافت پیامک اول شما می توانید کاربرد همان واژه را در 4 الی 5 مثالی که پس از این پیامک دریافت می کنید ببینید. تمامی این مثال ها از به روزترین و معتبرترین دیکشنری های دنیا مانند آکسفورد Oxford و لانگ من Longman استخراج شده اند. این مثال ها تاثیر بسیار بسزایی در تقویت تمامی مهارت های شما در زبان انگلیسی دارند. مهارت خواندن Reading شما در انگلیسی تنها با دریافت 20 الی 30 عدد از این پیامک ها به صورت روزانه تقویت می شود. تنظیمات تعداد دریافت پیامک به صورت روزانه کاملا به عهده ی خود شماست. مهارت نوشتار Writing انگلیسی شما با دیدن ترکیبات به کار رفته در این جملات روز به روز بهتر خواهد شد. سعی کنید با این جملات و واژگان، ترکیبات انگلیسی جدیدی خلق کنید و آن ها را در جملات مختلف به کار ببرید و با آن ها انشا انگلیسی بنویسید. مهارت گفتاری Speaking شما تنها با به کار بردن این ترکیبات در گفتارتان به سرعت پیشرفت خواهد کرد به شرطی که حتی اگر کسی در اطراف شما نبود، سعی کنید این ترکیبات انگلیسی را با خودتان تکرار کنید و با شخصی خیالی و یا حتی رو در رو در آینه با خودتان به انگلیسی صحبت کنید. و تاثیر این مثال ها بر روی مهارت شنیداری Listening شما در انگلیسی این است که با آشنایی با ترکیبات و واژگان گوناگون، شنیدن آن ها هم در فیلم ها، اخبار و هر نوع گفتار به زبان انگلیسی ساده خواهد شد.

 

 

یک مثال برای یادگیری واژه ی actually کافی نیست؟ مثال بعدی چطور است

 

 

حالا مدتی از روز گذشته و شما سه پیامک برای یک واژه ی انگلیسی که تا ساعاتی پیش نمی دانسته اید دریافت کرده اید. شاید هم این واژه ی انگلیسی را می دانستید اما هم خانواده های خوبی برای آن سراغ نداشتید. و شاید هم هم خانواده های خوبی برای آن می دانستید اما خیلی این واژه ی انگلیسی را در کلام یا نوشتار به کار نمی برده اید و یا نحوه ی کاربرد آن را نمی دانسته اید. مثال سوم کمک خوبی خواهد بود.

 

مثال سوم باعث شد که واژه ی actually در ذهن تان دائما تکرار شود. چون که از پیامک اول شاید زمان زیادی گذشته باشد اما مثال ها باعث می شوند که دائما آن واژه برای شما تکرار شود و باعث یادآوری مجدد می شود. مثال چهارم را که این دفعه می خوانید، سعی می کنید که نگاهی هم به مثال های قبلی بیاندازید.

 

و وقتی این واژه ی انگلیسی حسابی در ذهن شما نقش بست، ساختارهای دیگر مربوط به آن را دریافت خواهید کرد. شاید هم با دریافت این پیامک، خودتان هم سری به دیکشنری بزنید تا مثال های بیشتری برای actually و مشتقات آن بخوانید و یادداشت کنید.

 

"صفت" را با علامت اختصاری آن یعنی adj به معنی adjective نشان داده ایم. adv یعنی adverb یا همان "قید"،v هم یعنی verb یا همان "فعل". علامت noun یا همان "اسم" n است. لازم به ذکر است که شما این علامت های اختصاری را در تمامی دیکشنری های دنیا هم به همین صورت خواهید دید. سعی کنید با دریافت این پیامک که سایر مشتقات هر واژه ی انگلیسی را نشان می دهد، خودتان هم نگاهی به دیکشنری بیاندازید و مثال های بیشتری برای هر یک از آن ها بخوانید و نحوه ی کاربرد هر یک از این واژگان انگلیسی را بیاموزید و در یک دفترچه یادداشت بنویسید. این پیامک نشانه ی پایان واژه ی انگلیسی قبلی است و پس از دریافت ان باید منتظر دریافت واژه ی انگلیسی جدیدی باشید.

 

در دوره ی آموزش واژگان تافل سام عضو شوید و تفاوت را در یادگیری انگلیسی احساس کنید. همین حالا شروع کنید و انگلیسی خود را به بهترین حالت ممکن برسانید. سام، انتهای تجربه ی یادگیری زبان انگلیسی.

 

با سامانه ی آموزش انگلیسی سام به سریع ترین، مفید ترین، کارآمدترین، مقرون به صرفه ترین و لذت بخش ترین حالت ممکن، واژگان انواع سطوح انگلیسی را یاد بگیرید و پس از پایان کل دوره، از سامانه ی رسمی آموزش زبان انگلیسی ایران مدرک دریافت کنید تا بتوانید توانایی های خود را بالا ببرید و فرصت های بهتری را در زندگی شخصی و کاری خود در اختیار خودتان قرار دهید. میزان موفقیت هر شخص به انتخاب های او بستگی دارد. راه موفقیت در پیش روی شماست، فقط کافی است که انتخاب کنید.