Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/SAM.English.Learning.mission.outlook.values' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
ماموریت، چشم انداز و ارزش های سام | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

ماموریت، چشم انداز و ارزش های سام

شعار سام

گسترش دانش انگلیسی بدون محدودیت های زمانی و مکانی

بیانیه ی ماموریت سام

توسعه ی آموزش حرفه ای و خدمات نوین آموزش انگلیسی به صورت گسترده و قابل تهیه برای همه ی اقشار جامعه

ماموریت سام

سام با در نظر گرفتن فضای پیشرفت فناوری در جهان که با سرعت و بدون وقفه در جریان است، خود را مامور می داند که زبان آموزان ایرانی را همراهی نموده تا آن ها هم بتوانند با بازدهی هر چه بیشتر و با استفاده از منابع و زمان خود و صرفه جویی در هزینه ها، سرعت قابل توجهی در یادگیری زبان انگلیسی داشته باشند.

ماموریت سام در این راستا کاملا محکم و مشخص است و ما خود را در قبال رفاه هر چه بیشتر جامعه ی ایرانی و رشد و تعالی ارزش های انسانی مسئول می دانیم. ما منتظر دیگران نمی شویم تا ایده ای را بپرورانند و به ما بفروشند. ما خودمان ایده پردازی می کنیم و یا ایده ها را از زبان آموزان و بهترین مدرسین زبان ایران جمع آوری می کنیم و در کوتاه ترین زمان ممکن به آن ها جامه ی عمل می پوشانیم.

سام خود را در رشد و تعالی فرهنگ آموزش و همکاری گروهی نیز مسئول می داند. جامعه ای که نتواند با تعاون و همکاری بین اعضای خودش باعث تعالی خودش شود محکوم به سقوط است. با در نظر گرفتن پتانسیل های بی نهایت جامعه ی ایرانی، ما اعتقاد داریم که می توانیم در هر شرایطی تغییر ایجاد کنیم.

چشم انداز سام

چشم اندازی که ما برای آموزش زبان انگلیسی میهن عزیزمان ایران ترسیم کرده ایم جامعه ای ارزش مدار همگام با فناوری و احترام به امر آموزش و متولیان آن است. رشد و تعالی آموزش زبان انگلیسی در آینده همواره به میزان همراه بودن ما با فناوری های نوین آموزشی در دنیا بستگی دارد.

آموزش ارزش های انسانی، تقویت حس همکاری و کمک به هم نوع و فقر زدایی چه در حد علمی و چه در حد اجتماعی از دیگر چشم انداز های سام است. آموزش فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی که به نظر ما باعث نجات و پیشرفت فکری و مادی جامعه است نیز از ایده آل های ما هستند.

همچنین در بهترین شرایط امیدواریم که بتوانیم روحیه ی کمک به هم نوع، احترام به حقوق شهروندی، مهربانی نسبت به دیگران، بخشش و سخاوت، و احترام به محیط زیست را نیز در جامعه مان نهادینه کنیم.

ارزش های سام

استفاده از فناوری های نوین آموزشی به منظور دسترسی بیشتر زبان آموزان به منابع ارزان، مفید و فراگیر

حمایت از محیط زیست و استفاده ی هر چه کمتر از کاغذ در راستای حفظ محیط زیست

آموزش هر چه بهتر و با کیفیت تر زبان انگیسی به صورت گسترده و قابل تهیه

ارتقا سطح فرهنگی جامعه و ارتقا کتاب خوانی و آشنایی با تفکر نوین

روحیه کمک به هم نوع و فقر زدایی