Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/SAM-Android-iOS-Application-Design-Development-Group' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
طراحی نرم افزار ها و اپلیکیشن های تحت اندروید Android | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

طراحی نرم افزار ها و اپلیکیشن های تحت اندروید Android

گروه نرم افزاری و طراحی اپلیکیشن سام، یکی از حرفه ای ترین و خلاق ترین گروه های طراحی و اجرای انواع برنامه ها و اپلیکیشن های تحت اندروید حال حاضر ایران به شمار می رود. این گروه جوان و خلاق که از بهترین برنامه نویسان، گرافیست ها و مدیران تشکیل شده است، قادر به پیاده سازی و اجرای هر نوع نرم افزار با قابلیت های بی نهایت است. گروه نرم افزاری سام که فعلا تلاش خود را روی گسترش و تولید نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی در رده های علمی و سنی مختلف معطوف کرده است، آمادگی و توانایی اجرای هر نوع پیاده سازی و برنامه نویسی اپلیکیشن های تحت اندروید یا اپل را داشته و کیفیت خدمات این گروه نرم افزای بدون شک از طرف موسسه سام تضمین شده است.

 

این گروه همچنین با جذب سرمایه گذاری های خارجی و داخلی اقدام به اخذ سفارش از طرف فعالان عرصه ی آموزش انگلیسی از سراسر دنیا کرده است که همین مسئله باعث شده که گروه نرم افزاری سام اقدامات کنترل پروژه و کنترل کیفیت شدیدتری را به کار ببندد و فیلترهای کیفیتی و خروجی محصولات و تولیدات خود را ریزتر کند. توقع تمامی افرادی که با این گروه بی نظیر کار می کنند، یک برنامه ی خوش ساخت، با کیفیت و با پشتیبانی طولانی و بی دغدعه است. به خود می بالیم که تا کنون حتی یک نفر هم از کار با گروه نرم افزاری سام ناامید و ناراضی نشده است. پاسخ ما به اطمینان شما، کیفیت و حمایت همه جانبه و قانونی موسسه فرهنگی آموزشی و انتشاراتی سام از تولیدات خود و سفارشات شماست. تمامی محصولات و تولیدات گروه نرم افزاری سام تحت حمایت موسسه فرهنگی سام و قانونی کپی رایت قرار دارد، پس همه ی سفارش دهندگان ما، از هر نظر خیال شان آسوده است. همچنین شرکت یافتن تولیدات موسسه فرهنگی دیجیتالی و انتشاراتی سام در تمامی نمایشگاه های مرتبط با فرهنگ، علم و فناوری از جمله نماشیگاه های کتاب، تولیدات فرهنگی و دیجتالی، رایانه و فناوری و تمامی رخدادهای فناورانه و عملی کشور، برگ برنده ی دیگری است که در اختیار ما و شما قرار دارد.

 

اگر به دنبال تولید یک اپلیکیشن اندرویدی یا مکینتاشی خوش ساخت، ساده و با کیفیت و خدمات عالی هستید، حتما تماس با ما را در لیست کارهای روزانه ی خود قرار دهید. موسسه فرهنگی دیجیتالی و انتشاراتی سام یک گزینه ی خیلی مناسب برای اجرای ایده های شما در غالب اپلیکیشن ها و نرم افرازهای اندرویدی است.

 

موضوعات مرتبط: نرم افزار (اپلیکیشن application) تحت اندروید عکس انگلیسی Ax English