Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/GOMOS' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
گروه مطالعه سام - GOMOS | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

گروه مطالعه سام - GOMOS

 

گروه مطالعه سام

 

معرفی

گروه مطالعه سام - گُمُس - GOMOS - یک گروه اجتماعی فرهنگی ایرانی است که برای اولین بار در ایران تشکیل شده است. این گروه به نیت بالا بردن انگیزه و سطح کتابخوانی در جامعه ایرانی تشکیل شده است که تمامی فعالیت های آن تحت نظر موسسه فرهنگی دیجیتالی و انتشاراتی سام - با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران - می باشد. اعضای این گروه که از تمامی اقشار جامعه و تمامی سطوح فکری، تحصیلی و فرهنگی تشکیل شده اند، هر چند وقت یکبار با اطلاع رسانی قبلی دور یکدیگر جمع می شوند و در هر جلسه یک کتاب را به طور کامل تمام می کنند. اگر وقت کافی برای خواندن کتاب ندارید، و یا انگیزه ی مطالعه ی شما کم شده است، ارتباط با گمس، یک ارتباط معنادار خواهد بود.

 

شعار ما

- با هم مطالعه می کنیم، با هم پیشرفت می کنیم، با هم ایران را می سازیم

- مطالعه به سبک گمس

 

هدف ما

- بالابردن سطح مطالعه در جامعه

- بالا بردن روحیه ی کتابخوانی به صورت دسته جمعی و گروهی

- دادن انرژی مثبت به یکدیگر از طریق ایجاد ارتباطات فرهنگی و حضوری

- بالا بردن سطح ارتباطات بین فردی از طریق فعالیت های فرهنگی

- ایجاد انگیزه ی کتابخوانی در همه ی افراد و اقشار با استفاده از انگیزه ی جمعی

- ارائه ی یک تصویر فرهنگی و اجتماعی سالم از جامعه ی ایرانی

- مدیریت زمان و تمام کردن یک کتاب در هر جلسه

- بالا بردن سطح اطلاعات اجتماعی و فرهنگی و انسانی

- کمک به محیط زیست و بالابردن هوشیاری جامعه نسبت به مسائل زیست محیطی

- کمک به فقرا و موسسات خیریه

 

عضویت در گمس

شرکت در اولین جلسه ی حضوری کتابخوانی گمس کاملا رایگان است. شرکت در سایر جلسات گمس هم تنها با پرداخت مبلغ 5000 تومان امکان پذیر است (عضویت جلسه ای). اخذ هزینه یاد شده نیز صرفا برای تامین هزینه ی مکان و پذیرایی از اعضا است. همچنین اعضا می توانند با پرداخت مبلغ 40.000 تومان، برای شرکت در حداکثر تعداد 10 جلسه ی کتابخوانی و به صورت دائمی عضویت پیدا کنند. اعضایی که به صورت دایمی عضو گمس می شوند می توانند تعداد 10 جلسه را هر زمان که می خواهند شرکت کنند و کارت عضویت آن ها حتی پس از گذشتن یک سال هم اعتبار خواهد داشت و معیار انقضای کارت، صرفا تعداد جلسات شرکت شده است. همچنین تمامی اعضای گمس دارای یک کارت عضویت موقت یا دائمی هستند که در هر جلسه باید به همراه داشته باشند و یا پس از حضور، از مدیریت جلسه کارت خود را دریافت نمایند. سعی گروه در این است که با توجه به تعطیلات و مناسبت های بسیار زیادی که در تقویم وجود دارد، حداقل هر ماه بتواند اعضا را برای کتابخوانی دور یکدیگر جمع کند.

به زودی تسهیلاتی را برای اعضای گمس اعلام خواهیم کرد که بتوانند با استفاده از کارت عضویتشان، در مراکز خدماتی، تفریحی و تجاری بخصوصی از تخفیف برخوردار شوند. لیست مراکز طرف قرارداد با گمس را نیز اعلام می کنیم.

 

موضوعات کتابخوانی گمس

در جلسات کتابخوانی گمس سعی می شود تا در تمامی موضوعات اجتماعی و فرهنگی که کارکرد و تاثیر مستقیم در زندگی همه ی ما و هر انسانی دارند تمرکز شود. جلسات به زبان فارسی برگزار می شوند و همچنین کتبی هم که مورد مطالعه قرار می گیرند به زبان فارسی هستند. جلسات به صورت حضوری هستند و نیاز نیست که اعضا کتاب مورد مطالعه را خریداری نمایند. اگر با روال جلسات کتابخوانی آشنا نیستید شایسته است که بگوییم این جلسات کاملا دوستانه بوده و هر چند صفحه یک بار، خواننده ی کتاب عوض می شود تا ضمن جلوگیری از خستگی و یکنواخت شدن جلسه، به همه ی اعضا فرصتی برای بلند کتاب خواندن داده شود. همه ی اعضای حاضر در جلسه بیشتر در حال گوش دادن هستند پس می توان فهمید که به این روش چقدر راحت می توان یک کتاب را فهمید و تمام کرد.

 

خط قرمزهای گروه

عضویت در گمس تابع قوانین خاص یا پیچیده ای نیست اما این دلیل نمی شود تا اعضای گمس خود را پایبند به یک سری از قواعد و قوانین قابل اجرا ندانند:

- هر گونه بحث سیاسی در جلسات ممنوع است

- استعمال دخانیات اکیدا ممنوع است

- هر گونه جانبداری دینی یا مذهبی یا عقیدتی اکیدا ممنوع است - تمامی ادیان، مذاهب و افکار برای ما محترم هستند

- هر گونه اخبار بد و انرژی منفی در گروه ممنوع است

- هر عملی که با عرف جامعه ی ایرانی در تناقض باشد

- رعایت پوشش مناسب برای آقایان و خانم های حاضر در گروه ضروری است

 

اخبار گمس

همه ی اعضا و علاقه مندان می توانند اخبار گروه را از طریق ارتباط با صفحه اینستاگرام گروه دنبال کنند. آدرس صفحه ی اینستاگرام گمس را می توانید در زیر ملاحظه کنید. با دنبال کردن اخبار و تصاویر گروه می توانید از تمامی وقایع با خبار شوید. لطفا تا آنجا که می توانید دوستان تان را نیز به این گروه دعوت کنید.

 

 

ارتباط با گمس

راه های ارتباط با گروه کتابخوانی گُمُس در زیر ذکر شده اند. تصویر زیر قابل کپی کردن است.

 

 

انگلیسی به سبک سام - آی سامیت دات کام - www.isamit.com

What's Taking place i am new

What's Taking place i am new to this, I stumbled upon this I
have discovered It positively useful and it has aided me out loads.
I hope to contribute & help other customers like its
aided me. Good job.

my web site :: boobs tumblr

Compared to other heaters

Compared to other heaters they are very economical, dependable and efficient.
The decision to purchase products from this company is a bold decision that will bring to you many advantages.
The barrier screw in designed to counter this problem.

my web-site; plastic extruder