Warning: Table './isamit_db/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.isamit.com/English-Dictionary' in /home/isamit/domains/isamit.com/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
دیکشنری Dictionary | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران - سام

برای عضویت در خبرنامه سام ایمیل خود را در کاد پایین وارد نمایید

دیکشنری Dictionary

در زیر می توانید به دو عدد از بهترین و معتبرترین وب سایت های دیکشنری Dictionary در دنیا مراجعه کنید. در خلال مطالعات تان هر سوالی در زمینه ی واژگان انگلیسی برای تان پیش آمد می توانید با مراجعه به منابع زیر آن ها برطرف کنید.

 

با کلیک روی تصویر زیر می توانید به گوگل ترنسلیت Google Translate دسترسی داشته باشید. ویژگی اصلی این وب سایت امکان ترجمه ی انگلیسی به پارسی و بالعکس است. در نظر داشته باشید که از وب سایت فقط برای ترجمه ی واژگان استفاده کنید و به هیچ وجه استفاده از آن را برای ترجمه ی متون یا جملات توصیه نمی کنیم.

 

گوگل ترنسلیت Google Translate --- انگلیسی به پارسی --- English to Persian

گوگل ترنسلیت Google Translate --- پارسی به انگلیسی --- Persian to English

با کلیک روی تصویر زیر می توانید به وب سایت رسمی Dictionary.com دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که این وب سایت یکی از بزرگ ترین و معتبرترین وب سایت های حال حاضر دیکشنری dictionary است. این وب سایت معنی هر کلمه را به صورت انگلیسی به انگلیسی English to English در اختیارتان قرار می دهد. پیشنهاد تمامی متخصصان علم آموزش زبان انگلیسی استفاده از دیکشنری های تک زبانه Monolingual است چرا که در خلال یافتن معنی کلمه ی دلخواه خود، قادر خواهید بود تا سایر مهارت های خود را در زبان انگلیسی قوی کنید و همچنین با واژگان جدید دیگری هم آشنا شوید.

 

Dictionary.com --- معتبرترین وب سایت دیکشنری

نکته: برای این که هر لینک را در یک صفحه ی جدید باز کنید و از سامانه ی سام خارج نشوید، می توانید با از ترکیب Ctrl+Click استفاده کنید.

 

همچنین لینک زیر نیز یک دیکشنری آنلاین معتبر ایرانی است که عزیزان می توانند از آن برای رفع نیازشان استفاده کنند.

dic.amdz.com

در نهایت همواره راه پرسیدن سوالات از خود ما باز است. از طریق بخش "پرسش و پاسخ" می توانید انواع سوالات خود را در رابطه با انگلیسی مطرح کنید.